PLUTA TECH Okucia do Stołów i Ławostołów

Nowy wymiar meblarstwa

Akcesoria meblowe
ul. Roździeńskiego 79, 41-946 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Informacje

Opis działalności
Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiednich okuć do Twojego pomysłu na mebel. Skontaktuj się z nami.
Produkty i usługi
Jak zwiększyć wydajność i jakość podczas produkcji stołów?

Każdy producent stołów, jak również każdy użytkownik zna łączenie stołu na tak zwaną obejmę, zabudowanie takiej obejmy, szczególnie w stołach z nogami niesymetrycznymi wiąże się z mnogością operacji roboczych a sam efekt nazwałbym "zadowalającym". Podczas przesuwania stołu, nogi również ruszają się przy tym połączeniu, co wiąże się dla użytkownika z częstym dokręcaniem nakrętek w obejmie.

W przypadku stołu widocznego po lewej stronie na zdjęciu, noga niesymetryczna, widać mnogość operacji roboczych: docięcie doklejki pod obejmę, nawiercanie otworów pod obejmę, frezowanie lub nacinanie rowków pod obejmę w oskrzyni i doklejce, wkręcanie 6 samowkrętów. Do tego dochodzi frezowanie i otworowanie w nodze oraz wkręcanie dwóch szpilek gwintowanych do nogi.

Stosując połączenia baryłkowe można zaoszczędzić czas produkcji o aż 30%, ponieważ z operacji roboczych pozostają tylko nawierty. Przy okazji zwiększa się stabilność a co za tym idzie jakość wykonanego mebla.

Zwiększa się również estetyka samego produktu, montaż stołu jest dziecinnie prosty a do tego podczas przesuwania stołu nogi nawet nie drgną, ponieważ jest to system odporny na wibracje.

Naprawdę polecam przynajmniej raz przetestować takie łączenie, ponieważsystem wybacza drobne błędy przy wymiarowaniu, mocno dociąga elementy do siebie. Można go używać również do łączenia łóżek i ciężkich konstrukcji.

Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiednich okuć do Twojego pomysłu na mebel.

Skontaktuj się z nami:
info@pluta.tech
kontakt@luxini.pl
+48 (32) 707 10 04

Zapraszamy do odwiedzenia Naszej strony internetowej:
www.pluta.tech
www.luxini.pl
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń