Profi-Can. Produkcja domów drewnianych. Jerzy Kuźmiński

Oferujemy kompleksową produkcję domów drewnianych na zlecenie

Producenci domów drewnianych
ul. Skłodowskiej-Curie 90, 41-949 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Profi-Can. Produkcja domów drewnianych. Jerzy Kuźmiński

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedsiębiorstwo Profi-Can oferujące kompleksową produkcję energooszczędnych domów drewnianych z nadzorem. Naszą działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2005 roku z siedzibą w miejscowości Siemonia, w powiecie będzińskim, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem, a zarazem osobą decyzyjną w naszej firmie jest Jerzy Kuźmiński.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę zakresu budownictwa, którą wykorzystujemy każdego dnia w naszej pracy. Dzięki temu wiemy, iż nasze usługi i produkty stoją zawsze na wysokim poziomie. Jesteśmy firmą, która stale się rozwija, dlatego nie bojąc się nowatorskim rozwiązań, stale wychodzimy na przeciw nawet najbardziej wymagających klientów.

W naszej produkcji stosujemy prefabrykację elementów ściennych i dachowych. Wykonujemy dla Państwa dom na podstawie dostarczonego nam projektu lub gotowych rozwiązań, dostępnych w biurach projektowych. Ponieważ stawiamy na jakość materiałów, a nasze obiekty w czasie produkcji i montażu są pod ścisłą kontrolą, udzielamy 50 lat gwarancji.

Często na życzenie sami wykonujemy fundament płytowy lub zaczynamy naszą pracę na już gotowym. Oferujemy Państwu różne zakresy budowy domu, a jest to:
- stan surowy otwarty,
- stan surowy zamknięty podstawowy,
- stan surowy zamknięty rozszerzony,
- stan deweloperski,
- konstrukcja do samodzielnego montażu.

Ponadto stosujemy technologię, która pozwala realnie oszczędzić czas i pieniądze przy zachowaniu wysokiej jakości. Osiągnąć można to stosując rozwiązania systemu samodzielnej budowy. Wówczas dla każdego projektu domu przygotowujemy lekkie prefabrykaty do łatwego, samodzielnego scalenia na budowie (przez 2-3 osoby). Dach jest przygotowany w formie łatwych do połączenia prefabrykatów wiązarowych.

Dostarczamy instrukcję montażu w formie obrazkowej oraz model konstrukcji 3D w programie komputerowym. Do każdego projektu domu wykonujemy projekt konstrukcyjny szkieletu drewnianego z obliczeniami.

Uzupełnieniem naszej oferty jest także wykonywanie dachów na domach murowanych i halach. W domach parterowych wykonujemy dach o rozpiętości do kilkunastu metrów bez podparcia ścianami wewnętrznymi. W domach z użytkowym poddaszem możemy wykonać całą kondygnację łącznie ze stropem drewnianym w postaci całych wiązarów montowanych na ścianach parteru.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
bieruńsko-lędziński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe