Ecocarbo Sp. z o.o. Sp.k

Ekologiczny węgiel do kotłów z podajnikiem automatycznym.

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Stalowa 9, 41-948 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ecocarbo Sp. z o.o. Sp.k

Informacje

Opis działalności
Ecocarbo to firma zajmująca się sprzedażą węgla energetycznego na rynku krajowym. Głównie zajmujemy się sprzedażą hurtową, ale także obsługujemy klientów detalicznych. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie.
Produkty i usługi
Głównym celem firmy jest hurtowy handel węglem energetycznym. Duży nacisk kładziemy na produkcję i sprzedaż ekologicznych węgli i palletów pod własną marką Ecocarbo. Nasz ekogroszek pakowany jest w worki zabezpieczające opał przed wilgocią. Jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Otrzymał „znak bezpieczeństwa ekologicznego” dla gospodarki komunalnej i ogrzewnictwa indywidualnego. Towar pozyskujemy od najlepszych producentów w kraju takich jak Tauron Wydobycie S.A czy Polska Grupa Górnicza S.A.

Nasza oferta:
-energoret ekogroszek,
-energopal ekogroszek,
-pallet słonecznikowy.

Ponadto organizujemy transport samochodowy i kolejowy wraz z rozładunkiem wagonów.

Posiadamy 50 autoryzowanych punktów sprzedaży na ternie całego kraju. Nasi przedstawiciele handlowi są dostępni w większości regionów Polski. Prowadzimy głównie sprzedaż hurtową, ale także obsługujemy Klientów detalicznych. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług i atrakcyjne ceny. Zachęcamy do korzystania z infolinii naszej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń