Ecocarbo Sp. z o.o. Sp.k

Ekologiczny węgiel do kotłów z podajnikiem automatycznym.

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Stalowa 9, 41-948 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(32) 750 60 55
Adres korespondencyjny
ul. Stalowa 9, 41-948 Piekary Śląskie śląskie

Informacje

Opis działalności
Ecocarbo to firma zajmująca się sprzedażą węgla energetycznego na rynku krajowym. Głównie zajmujemy się sprzedażą hurtową, ale także obsługujemy klientów detalicznych. Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie.
Produkty i usługi
Głównym celem firmy jest hurtowy handel węglem energetycznym. Duży nacisk kładziemy na produkcję i sprzedaż ekologicznych węgli i palletów pod własną marką Ecocarbo. Nasz ekogroszek pakowany jest w worki zabezpieczające opał przed wilgocią. Jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska. Otrzymał „znak bezpieczeństwa ekologicznego” dla gospodarki komunalnej i ogrzewnictwa indywidualnego. Towar pozyskujemy od najlepszych producentów w kraju takich jak Tauron Wydobycie S.A czy Polska Grupa Górnicza S.A.

Nasza oferta:
-energoret ekogroszek,
-energopal ekogroszek,
-pallet słonecznikowy.

Ponadto organizujemy transport samochodowy i kolejowy wraz z rozładunkiem wagonów.

Posiadamy 50 autoryzowanych punktów sprzedaży na ternie całego kraju. Nasi przedstawiciele handlowi są dostępni w większości regionów Polski. Prowadzimy głównie sprzedaż hurtową, ale także obsługujemy Klientów detalicznych. Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych usług i atrakcyjneceny. Zachęcamy do korzystania z infolinii naszej firmy.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń