Klavioksa Skup Złomu i Metali Kolorowych

Złom i surowce wtórne
ul. Waryńskiego 16, 41-940 Piekary Śląskie śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)
(3)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Złom i surowce wtórne. Klavioksa Skup Złomu i Metali Kolorowych ma swoją siedzibę w miejscowości Piekary Śląskie w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: klavioksa@gmail.com lub telefonicznej 510 382... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Siedziba firmy Klavioksa Skup Złomu i Metali Kolorowych znajduje się pod adresem 41-940 Piekary Śląskie ul. Waryńskiego 16. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Klavioksa Skup Złomu i Metali Kolorowych.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.