Steel Trans. Kozłowski P.

- HURTOWNIA STALI JAKOŚCIOWYCH -- PRODUKCJA PRĘTÓW ŁUSZCZONYCH -- TRANSPORT ---

Stal i wyroby stalowe
ul. Bolesława Krzywoustego 2/7, 41-717 Ruda Śląska śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Steel Trans. Kozłowski P.

Informacje

O nas
STEEL TRANS należy do grupy renomowanych producentów prętów łuszczonych, jak i dystrybutorów stali.

Nasze magazyny to powierzchnia 34 000m2, z czego 13 000m2 przeznaczone jest na produkcję, a 20 000m2na magazynowanie towaru. Na pięciu magazynach składujemy 100.000 ton stali w blisko 90 gatunkach w postaci łuszczonej, ciągnionej, walcowanej i kutej, dzięki czemu jako renomowana hurtownia stali możemy zapewnić szybką realizację zamówień.

Firma STEEL TRANS zapewnia klientom między innymi sprawdzone wyroby ze stali konstrukcyjnej stopowej. Są to elementy przeznaczone do pracy przy podwyższonych temperaturach ulepszone cieplnie wg EN 10269, zgodnie z dyrektywą ciśnieniową DGRL 97/23 EG.

Zapewniamy wyroby takie jak:
-produkty ze stali o specjalnych własnościach w niskiej lub podwyższonej temperaturze, czyli 21CrMoV5-7, a także 40CrMoV4-6. Umożliwiamy również zakup prętów 13CrMo4-5;
-produkty ze stali stopowej, ulepszanej na skutek oddziaływania ciepła: 25CrMo4, a także 30CrNiMo8. Stal 25CrMo4 stosujemy najczęściej do wyrobu elementów wykorzystywanych w przemyśle lotniczym, maszynowym oraz motoryzacyjnym.
- produkty ze stali stopowej 34CrNiMo6 przeznaczonej do ulepszania cieplnego. 34CrNiMo6 sprawdza się przy częściach, które podczas eksploatacji poddawane są mocnemu obciążeniu. To na przykład wały korbowe czy elementy turbin.
-pręty na łożyska toczne i ze stali stopowej do nawęglania z symbolem 18CrNiMo7-6.
Opis działalności
STEEL TRANS należy do grupy renomowanych producentów prętów łuszczonych jak i dystrybutorów stali. Nasza grupa codziennie zarządza powierzchnią 34 000 m2 na której magazynujemy 100.000 ton prętów walcowanych, kutych, łuszczonych oraz ciągnionych w około 90 gatunkach do natychmiastowej sprzedaży.
Produkty i usługi
Od wielu lat dostarczamy produkty do różnych gałęzi przemysłu z dużym sukcesem. Zapewniamy transport materiałów na terenie całego kraju w cenie zamówienia.

Nasza hurtownia stali nierdzewnej od lat współpracuje z wiodącymi na rynku europejskim producentami, dzięki temu dostarczamy produkty wysokiej jakości.

Oferowana przez nas walcówka stalowa / druty stalowe okrągłe i pręty długie pochodzą od czołowych europejskich producentów stali i posiadają atest 2.2 lub analizę składu chemicznego.
Oferujemy walcówkę oraz druty stalowe okrągłe w kręgach o wymiarach od fi 1,8 - 25 ze stali niskowęglowych, węglowych, wysokowęglowych,sprężynowych i z przeznaczeniem na produkcję śrub. Posiadamy pręty ciągnione, których stosowanie producent zaleca do produkcji narzędzi oraz maszyn. Wyróżnia je wysoka jakość powierzchni oraz dokładność wykonania. Ponadto oferujemy pręty łuszczone, które producent zaleca do produkcji sprężyn. Kampanię sprzedażową produktów otwieramy dwa lub trzy razy w miesiącu. W ofercie posiadamy m.in. C4C, C88D, 54SiCr6, 17MnB3, 32Cr2.
Badania wytrzymałościowe przeprowadzane na profesjonalnych maszynach, pozwalają określić, czy proponowane przez nas druty stalowe okrągłe spełniają obowiązujące normy techniczne. Dzięki temu jako producent prętów ciągnionych i łuszczonych, możemy dostarczać naszym Klientom tylko wyroby najwyższej jakości, których parametry pozwalają na ich szerokie zastosowanie w przemyśle. Walcówka stalowa może być poddawana dalszej obróbce, na przykład w celu wytworzenia sprężyn czy śrub. Zapraszamy do zakupu naszych prętów stalowych okrągłych.

Zamówienia realizujemy w terminie do dwóch tygodni, bez względu na lokalizację bezpośrednio do klienta na nasz koszt.

W naszej ofercie magazynowej znajdują się również pręty stalowe okrągłe w wymiarach O 20 - 120 mm gat. C35 / C45 / S355 / 16MnCrS5 / 20MnCrs5 / 11SMn30. Towar ten również posiada certyfikat 2.2 lub analizę składu chemicznego i w całości pochodzi z europejskich hut.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń