Artmaxi Andrzej Przybyła

Sprzedaż ram obrazowych i luster w oprawach

Ramy i oprawy obrazów
ul. Borowa 12, 41-706 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Artmaxi Andrzej Przybyła

Informacje

Opis działalności
Artmaxi to firma, która zajmuje się sprzedażą ram obrazowych. Nasza siedziba mieści się w Rudzie Śląskiej. Działamy od 2010 roku, a właścicielem firmy jest Andrzej Przybyła.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą ram obrazowych, luster w oprawach oraz obrazów. W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą i starannie dobraną kolekcję obrazów na płótnie, które świetnie sprawdzają się jako klasyczna i ponadczasowa dekoracja wnętrz:

- pojedyncze,
- dyptyki – podwójne,
- tryptyki – trzyczęściowe,
- poliptyki – czteroczęściowe,
- pentaptyki – pięcioczęściowe.

Ramy wykonywane są na wymiar, a zamówienia realizujemy do 7 dni roboczych. W szczególnych przypadkach może być to krótszy termin. Mamy bardzo bogaty wybór ram do oprawy, tak by każdy znalazł odpowiadający i pasujący do wystroju wnętrza model. Powstają one z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich wytrzymałość i piękny wygląd przez lata.

W drugim dziale znajdą Państwo druki reprodukcji znanych dzieł na papierze do oprawy w dowolnie wybranej przez Państwa ramie. Druki wykonywane są w doskonałej jakości, by pięknie prezentowały się na ścianie. Nasza oferta kierowana jest do osób, które bardzo cenią sobie sztukę wizualną i pragną zakosztować jej luksusu w swoim domu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń