Budokamber. Patrycjusz Ogórek.

Usługi budowlano-remontowe na najwyższym poziomie

Kominiarze
ul. Górna 79, 41-711 Ruda Śląska śląskie
Poniedziałek 07:00 - 17:00
Wtorek 07:00 - 17:00
Środa 07:00 - 17:00
Czwartek 07:00 - 17:00
Piątek 07:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Budokamber. Patrycjusz Ogórek.

Informacje

Opis działalności
W firmie budowlano-instalacyjnej Budokamber z Rudy Śląskiej, której właścicielem jest Patrycjusz Ogórek, wykonujemy cały wachlarz prac budowlano-remontowych i wykończeniowych. Naszą specjalnością są instalacje kominowe i montaż wkładów kominowych.
Produkty i usługi
Nasza firma działa na rynku do 2011 roku. Przez kilka lat obecności na rynku usług budowlanych zgromadziliśmy wokół siebie grono zadowolonych klientów. Posiadane przez nas kwalifikacje oraz zaplecze techniczne pozwalają nam wykonywać prace budowlane i remontowe w szerokim zakresie.

Swoim klientom proponujemy przeprowadzeni prac wykończeniowych i remontowych w mieszkaniach oraz domach, w tym:
- zabudowy kartonowo-gipsowej i podwieszanych sufitów,
- prac murarskich i wyburzeniowych,
- prac tynkarskich i gładzi gipsowych,
- usług glazurniczych,
- przeróbek instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i C.O.,
- białego montażu,
- montażu stolarki otworowej i parapetów,
- montażu podłóg drewnianych i paneli podłogowych.

Dodatkowo przeprowadzamy prace związane z rozbiórkami i demontażem w obiekcie.

Naszą specjalnością jest wykonywanie oraz modernizacja instalacji kominowych. Możemy przeprowadzić remont przewodów kominowych, uszczelnić je lub odgruzować. Montujemy również wkłady kominowe ze stali kwasoodpornej i żaroodpornej, wykorzystywane najczęściej przy ogrzewaniu gazowym.

Ponadto w Budokamber świadczymy usługi instalacyjne polegające na remontowaniu i budowaniu:
- instalacji wodno-kanalizacyjnych,
- instalacji gazowych,
- instalacji centralnego ogrzewania i C.W.U.,
- przyłączy wodno-kanalizacyjnych,
- przyłączy gazowych.

Wprowadziliśmy również usługę pomiarów kamerą termowizyjną, dzięki której możemy m.in:
-zlokalizować rury grzewcze w podłodze lub ścianach
-skontrolować przebieg przewodów grzewczych
-wykryć mokre plamy lub przecieki (wilgoć)
-ocenić aktualny stan izolacji
-skontrolować elementy instalacji elektrycznej
-sprawdzić izolację okien, drzwi i kaset rolet
-wykryć źródła przeciągów
i wiele innych.Zanim przystąpimy do prac przygotowujemy dla naszych klientów kosztorys oraz harmonogram, i dopiero po ich akceptacji przystępujemy do działania.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, a w przypadku pytań do kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Ktosiek
Ostatnim czasem firma Budokamber nie jest ekipą godną polecenia,, a zwłaszcza gdzie Szef firmy robi rzeczy które nie mają sensu i naciąga sobie tym przypływy gotówki naliczając za rzeczy które wcale nie są potrzebne do poszczególnych robót. Z nieznanego źródła ujawniły się też informacje że pracownicy robiąc na wysokości Nie Mają Badań Wysokościowych, wszelkie zabezpieczenia nie spełniają danych wymagań nie mają żadnych Atestów. Ludzie którzy zamawiają ekipę Budokamber nie mają pojęcia o tym że płacą za używane części które są sprzedawane jako nowe , zapewne pracownicy Ogórka nie wiedzą o tym . Ta firma to jest po prostu jedna wielka porażka a z Ogórka to jest po prostu zwykły materialista który nie ma pojęcia o danych robotach można wręcz powiedzieć że jego pracownicy mają większe pojęcie niż On Sam, a swoich pracowników traktuje jak zwykłych śmieci. Dlatego uwaga na tego ...... !!!
K
Ktosiek
Ostatnim czasem firma Budokamber nie jest ekipą godną polecenia,, a zwłaszcza gdzie Szef firmy robi rzeczy które nie mają sensu i naciąga sobie tym przypływy gotówki naliczając za rzeczy które wcale nie są potrzebne do poszczególnych robót. Z nieznanego źródła ujawniły się też informacje że pracownicy robiąc na wysokości Nie Mają Badań Wysokościowych, wszelkie zabezpieczenia nie spełniają danych wymagań nie mają żadnych Atestów. Ludzie którzy zamawiają ekipę Budokamber nie mają pojęcia o tym że płacą za używane części które są sprzedawane jako nowe , zapewne pracownicy Ogórka nie wiedzą o tym . Ta firma to jest po prostu jedna wielka porażka a z Ogórka to jest po prostu zwykły materialista który nie ma pojęcia o danych robotach można wręcz powiedzieć że jego pracownicy mają większe pojęcie niż On Sam, a swoich pracowników traktuje jak zwykłych śmieci. Dlatego uwaga na tego Oszusta. !!!!