Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne "Budokamber" Patrycjusz Ogórek

Kominy
ul. Górna 79, 41-711 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Telefon
663 404 545
Adres korespondencyjny
ul. Górna 79, 41-711 Ruda Śląska śląskie

Informacje

Kominy to branża, w której Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne "Budokamber" Patrycjusz Ogórek prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Ruda Śląska w województwie śląskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: budokamber@gmail.com lub telefonicznej 663 404 545 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne "Budokamber" Patrycjusz Ogórek to ul. Górna 79, 41-711 Ruda Śląska. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne "Budokamber" Patrycjusz Ogórek, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.