PHU Elektroinstal

Elektroinstalatorstwo na najwyższym poziomie!

Elektroinstalatorstwo
ul. Katowicka 148/39, 41-705 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
PHU Elektroinstal

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Elektroinstal, której siedziba znajduje się w miejscowości Ruda Śląska. Właścicielem jest Ireneusz Wilczak, który jednocześnie posiada spore doświadczenie branżowe. Na rynku istniejemy już od 1998 roku.
Produkty i usługi
W ramach prowadzenia swojej działalności zajmujemy się głównie świadczeniem usług elektroinstalacyjnych w szerokim zakresie. Posiadamy spore doświadczenie zawodowe, gdyż istniejemy na rynku już od 1998 roku. Zawsze staramy się dokładnie wykonać wszystkie powierzone nam zadania.

Zakres świadczonych usług:
- instalacje elektryczne,
- instalacje odgromowe,
- pomiary elektryczne,
- montaż monitoringu,
- systemy alarmowe,
- systemy przeciwpożarowe.

Ponadto możemy zająć się podłączaniem domofonów oraz wideodomofonów, automatyką przemysłową i bramową, wykonywaniem inteligentnych systemów oraz domów, a także przekładaniem liczników. Wykonujemy również pomiary elektryczne oraz instalacje niskoprądowe.

Możecie na nas Państwo liczyć również w zakresie naprawiania oraz przeprowadzania remontów istniejących instalacji elektrycznych. Usługi pogotowia elektrycznego świadczymy przez 24 godziny na dobę, więc zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji. Podczas pracy wykorzystujemy jedynie profesjonalne narzędzia.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Elektroinstal z Rudy Śląskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń