Centrum Budowy Dróg Śląsk

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Kokotek 36, 41-700 Ruda Śląska śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Kontakt

Strona www
Telefon
(32) 771 60 69
Adres korespondencyjny
ul. Kokotek 36, 41-700 Ruda Śląska śląskie

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Budowa i sprzęt drogowy. Centrum Budowy Dróg Śląsk ma swoją siedzibę w miejscowości Ruda Śląska w województwie śląskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Centrum Budowy Dróg Śląsk poprzez telefon: (32) 771 60 69 .
Z przedstawicielem firmy Centrum Budowy Dróg Śląsk możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 41-700 Ruda Śląska ul. Kokotek 36,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Centrum Budowy Dróg Śląsk.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
Klient
2019-05-07 09:54:40
Zakuwanie węży - przyszedłem do firmy z wężem do zakucia. Tłumaczę Pani o co mi chodzi, a nagle ni stąd ni zowąd jakiś facet zaczyna krzyczeć, że mam wytłumaczyć o co chodzi. Ja już dawno wytłumaczyłem i zwracam uwagę, żeby nie krzyczał. I słyszę, że mam sobie pójść, a swojemu pracownikowi naryczał, żeby nie przyjmował zlecenia. Okazało się, że był to właściciel. Pieniacz i furiat. Wstyd Panie właścicielu.
T
J
Trans Jan
2008-03-05 00:00:00
Najlepsza firma w branży!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.