Budowa i Remonty Dróg Zakład Usług Komunalnych

Budowa i remonty dróg

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Kokotek 50, 41-700 Ruda Śląska śląskie
(6 opinii) napisz opinię
Budowa i Remonty Dróg Zakład Usług Komunalnych

Informacje

Opis działalności
Zakład Usług Komunalnych znajduje się w Rudzie Śląskiej, w województwie śląskim. Właścicielem firmy jest Sławomir Pabich. Naszą specjalnością są roboty drogowe.
Produkty i usługi
Zajmujemy się budową dróg, świadczymy także usługi brukarskie. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie i doskonała organizacja pracy, wykonaliśmy już wiele projektów inżynierii drogowej. Otrzymaliśmy certyfikaty uprawniające nas do realizacji inwestycji drogowych. Usługi świadczymy głównie w Rudzie Śląskiej i w innych miejscowościach województwa śląskiego.

Nasza kadra posiada szerokie kwalifikacje w zakresie robót drogowych, co w połączeniu ze specjalistycznym sprzętem jakim dysponujemy zapewnia wysokiej jakości usługi. Stosujemy nowoczesne technologie, dzięki którym pracujemy sprawnie i precyzyjnie.

W zakres naszych kompleksowych robót drogowych wchodzi:
- budowa, przebudowa i remonty dróg,
- roboty ziemne,
- prace nawierzchniowe,
- roboty odwodnieniowe,
- budowa, wymiana i utrzymanie nawierzchni bitumicznych,
- naprawy dróg, ulic,
- przebudowa istniejących układów drogowych.

Oprócz tego wykonujemy asfaltowanie i remonty bieżące dróg. Budujemy też chodniki i drogi rowerowe. Ponadto świadczymy usługi brukarskie.

Uczestniczymy w przetargach na realizację inwestycji zlecanych przez samorządy wojewódzkie, powiatowe, gminne oraz zleceniodawców prywatnych.

Działamy zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, przestrzegamy przepisów dotyczących budowy i renowacji dróg. Wszelkie zadania realizujemy dokładnie i w wyznaczonym terminie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie, Ruda Śląska

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
K
Kuba
Fachowa firma. Mają profesjonalny sprzęt i wykwalifikowanych pracowników. Nie zawiodłem się na ich usługach.
M
Max
Są bardzo precyzyjni w tym, co robią, polecam.
P
Paula
Ekipa wybudowała nam drogę rowerową na osiedlu. Jest równo położona, a prace trwały naprawdę krótko!
J
Jędrek
Pięknie położyli kostkę brukową na moim terenie. Panowie pracują bardzo dokładnie i sprawnie, warto im powierzyć takie zadanie.
D
Dorota
Firma wykonała asfaltowanie na moim terenie. Pracę zrealizowali naprawdę szybko i porządnie. Mogę śmiało polecić ich usługi.
T
Tymoteusz
Firma działa naprawdę profesjonalnie. Wyremontowali drogę na moim osiedlu, w końcu nie ma dziur, wszystko wykonali porządnie, ekstra.