FHU Remeb Jarosz Marcin

Prace elewacyjne
ul. Kolbe 9 lok. 4, 41-712 Ruda Śląska śląskie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Firma FHU Remeb Jarosz Marcin prowadzi działalność w branży Prace elewacyjne. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Ruda Śląska w województwie śląskim.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności FHU Remeb Jarosz Marcin, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: 697 079...
Z przedstawicielem firmy FHU Remeb Jarosz Marcin możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 41-712 Ruda Śląska ul. Kolbe 9 lok. 4,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom FHU Remeb Jarosz Marcin, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
O
OLA
Totalna porażka, swoje niepowodzenia zwala na pracowników, ze został oszukany itd. A sam jest nieuczciwy, bierze kase roboty nie kończy. Ostrzegam.
P
S
E
Piotr, syn E.
Totalna wtopa. Właściwie to dałbym - (minus) 5 gwiazdek. Niestety pan Marcin roboty nie skończył, pieniądze skasował i zbywa mnie cały czas (już od prawie dwóch miesięcy). Zabrał część elementów, które miał poprawić i koniec. Od tego czasu obiecywał (wielokrotnie ostatecznie) bez przesady z 50 razy przez sms, że będzie, że umawia się na konkretną godzinę i nic. Masakra. Ostrzegam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.