Dental Complex

Stomatologia zachowawcza, estetyczna i leczenie chirurgiczne

Stomatolodzy i protetycy
ul. Konwalii 8, 41-700 Ruda Śląska śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Dental Complex

Informacje

Opis działalności
Dental Complex to gabinet stomatologiczny z Rudy Śląskiej. Prowadzi go od 1996 roku lekarz dentysta Wojciech Drużba. Stomatolog zajmuje się diagnostyką, profilaktyką i bezbolesnym leczeniem dorosłych oraz dzieci. Oferuje również pomoc w zakresie protetyki i stomatologii zachowawczej.
Produkty i usługi
Dental Complex to miejsce, gdzie dzieci i dorośli pacjenci mogą skorzystać z usług stomatologicznych. W ramach profilaktyki w gabinecie lakowane są bruzdy. W przypadku wykrycia próchnicy dentysta usuwa zmiany chorobowe i plombuje ząb. W poważniejszych przypadkach rozpoczyna leczenie kanałowe. Zajmuje się też leczeniem paradontozy, czyli choroby dziąseł oraz wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej. Można do nich zaliczyć:
-usuwanie zębów,
-usuwanie korzeni zębowych,
-usuwanie zębów mądrości,
-usuwanie torbieli,
-podnoszenie dna zatoki szczękowej,
-wszczepianie implantów.

W Dental Complex za pomocą implantów, także w ciągu jednego dnia, możliwe jest odbudowanie uzębienia, które wygląda po zabiegu jak prawdziwe. Zabiegi poprzedzane są diagnostyką za pomocą tomografii komputerowej. Uzupełnienie zębów wykonywane jest też za pomocą artykułów protetycznych. Są to korony zębowe,mosty pełnoceramiczne i protezy, zarówno częściowe, jak i całkowite wykonane z różnych materiałów.

Dla uzyskania efektu ładnych zębów w gabinecie wykonywane są ponadto zabiegi estetyczne, takie jak wybielanie zębów. Stosowane są trzy metody: nakładkowa, Beyond Whitening oraz za pomocą licówek. Dodatkowo na zębach mocowana jest specjalna biżuteria.

Więcej informacji dotyczących Dental Complex znajduje się na stronie internetowej, a wizyty w gabinecie można zarejestrować telefonicznie.
Marki i specjalizacje
W gabinecie używane są artykuły Nobel Biocare i Beyond Whitening.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
N
Norbert
Jestem pacjentem Dental Complex od dawna i wyleczyłem tu kilka zębów. Polecam ten gabinet.

Słowa kluczowe