Darius Service Electronic PUH

Kasy fiskalne.Naprawa telewizorów.Serwis elektroniki.

Urządzenia elektroniczne
ul. Korfantego 26, 41-705 Ruda Śląska śląskie
Poniedziałek 09:00 - 17:00
Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Darius Service Electronic PUH

Informacje

Opis działalności
Firm Darius Service Electronic PUH otworzyliśmy w 1992 roku. Umiejscowieni jesteśmy w Rudzie Śląskiej, a właścicielem jest Dariusz Goławski. Współpracuje ze znaną firmą Elzab, dostarczającą wysokiej klasy kasy fiskalne, drukarki fiskalne i urządzenia z nimi współpracujące.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje Państwu kompleksową sprzedaż i serwis kas fiskalnych, które od dłuższego czasu, są potrzebne praktycznie w każdej działalności gospodarczej. Nie tylko sklepy, ale również prawnicy, architekci wnętrz czy właściciele branży rozrywkowej potrzebują w swoich biurach sprawdzonych kas. Dlatego właśnie oferujemy Państwu kasy fiskalne marki Elzab. Ponadto zajmujemy się ich naprawą, co pozwala na zmniejszenie kosztów serwisu. Szkolimy pracowników z obsługi tego sprzętu elektronicznego.

Do naszych usług i produktów należy:

-naprawa telewizorów,
-naprawa komputerów,
-serwis rtv,
-serwis kas fiskalnych,
-serwis urządzeń drukujących,
-czytniki kodów kreskowych,
-szuflady kasowe,
-wagi elektroniczne.

Nasz serwis wyróżnia się tym, że nie wymieniamy części na nowe, tylko je naprawiamy, dzięki czemu koszt serwisu jest o wiele mniejszy. Zajmujemy się sprzętem, który uległ zalaniu, wyładowaniu atmosferycznemu lub przepięciu sieci. Znajdujemy wiele usterek i większość z nich udaje nam się naprawić. Nasze naprawy są objęte gwarancją.

Posiadamy odpowiedni sprzęt i narzędzia, dzięki czemu wykonujemy naprawy szybko i terminowo. Oferujemy dojazd do domu Klienta i odebranie zepsutego sprzętu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Rudzie Śląskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń