Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź

Kruszywa najwyższej jakości

Kamień i kruszywa
ul. Królowej Jadwigi 7, 41-704 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź
ul. Królowej Jadwigi 7, 41-704 Ruda Śląska śląskie
NIP
6412142008
Telefon
Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź

Informacje

Opis działalności firmy Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź w Ruda Śląska
Firmę Gwóźdź prowadzimy od 2002 roku. Nasza siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej. Właścicielem jest Robert Gwóźdź. Zajmujemy się sprzedażą kruszyw i materiałów opałowych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Gwóźdź to firma rodzinna, która z powodzeniem działa w branży transportowej i handlu węglem od wielu lat. Stale poszerzamy naszą ofertę towarów i usług, odpowiadając tym samym na potrzeby zarówno rynku, jak i odbiorców. Zajmujemy się hurtową sprzedażą kruszyw oraz materiałów opałowych. Dostarczamy wyłącznie najlepszej jakości artykuły.

Czołową pozycję w ofercie zajmują kruszywa, takie jak grys granitowy o granulacji 8-16 mm oraz 16-22 mm. Sprzedajemy go luzem, w Big Bagach, workach po 25 kg i na paletach 40x25 kg. Mamy również grys marmurowy Biała Marianna, grys lastryko, grys Kośmin, grys bazaltowy, korę, korę szarogłaz, otoczaki i żwir kwarcowy.

W asortymencie znajdą Państwo także materiały opałowe:

- ekogroszek,
- orzech II,
- groszek,
- węgiel EkoChamp,
- pellet Olczyk.

Dodatkowo świadczymy usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Dysponujemy ciągnikami siodłowymi z naczepą typu wywrotka i firanka oraz samochodami skrzyniowymi z HDS. Dzięki temu sprawnie i terminowo dostarczamy towary pod wskazany adres.

Uzupełnienie oferty stanowią usługi ładowarką i zamiatarką, a także wynajem miejsc parkingowych dla TIR-ów i autokarów.

Szczegóły zamieszczone są na stronie internetowej.

Serdecznie zapraszamy.
Zasięg działania
Firma Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź z lokalizacji: Ruda Śląska świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń