Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Królowej Jadwigi 7, 41-704 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
604 591 850
Adres korespondencyjny
ul. Królowej Jadwigi 7, 41-704 Ruda Śląska śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Gwóźdź znajduje się w Rudzie Śląskiej i to właśnie śląski węgiel stanowi podstawę oferty przedsiębiorstwa. Rodzinna firma, którą od 2002 roku prowadzi Rober Gwóźdź sprzedaje węgiel z Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o. o. Węglokoks Kraj, Południowy Koncern Węglowy SA, PG Silesia, ZG Siltech. Jest on atrakcyjny cenowo, ma niewielką zawartość siarki i popiołu oraz wysoką wartość energetyczną. Doskonale nadaje się do pieców na paliwo stałe, a kupić go można luzem lub w workach 10 i 25 kilogramowych.
Produkty i usługi
W składzie opału Gwóźdź sprzedawany jest taki opał jak:

- węgiel kostka
- węgiel orzech
- węgiel orzech II
- węgiel groszek
- miał węglowy
- ekogroszek

Ten ostatni nie tylko doskonale się pali, ale też jest mniej szkodliwy dla środowiska niż zwykły węgiel.

Zarówno ekogroszek, jak i pozostały opał są dowożone w obrębie Śląska firmowym transportem, a do miejsc oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów nawet gratis. Przedsiębiorstwo posiada samochody dostawcze i ciężarowe o zróżnicowanym udźwigu, dlatego jest w stanie realizować nawet największe zamówienia. Węgiel trafia do klientów zawsze na czas, a jego odmierzona dostawa jest gwarantowana dzięki precyzyjnej wadze najazdowej która znajduje się na terenie składu.

Dodatkowo w składzie sprzedawane są kruszywa. Firma oferuje korę gnejsową do ogrodów. Kora jest bardzo wytrzymała, a dzięki temu, że estetycznie wyglada nadaje się do wykładania różnych powierzchni, np. ścieżek i przestrzeni pomiędzy roślinami.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o składzie opału Gwóźdź. Po więcej warto zadzwonić, napisać maila lub wejść na stronę internetową. Tam też można złożyć zamówienie na dostawę opału.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
On
2015-12-10 14:29:41
Dobry orzech.
M
mm
2015-10-15 12:58:32
ok
J
jarek
2015-09-14 16:24:17
dobry ekogroszek
R
Radek
2015-08-18 15:24:05
ceny ok