Kompensata sp. z o.o.

Odszkodowania za szkody górnicze i deweloperskie

Odszkodowania
ul. Majowa 53, 41-706 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kompensata sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Kompensata to spółka z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Firma powstała w 2011 roku i działa w branży odszkodowawczej. Pomaga osobom, które zostały poszkodowane przez różne czynniki zewnętrzne. Przykładem są szkody górnicze albo efekty ekstremalnych warunków pogodowych, np. wichur i podtopień.
Produkty i usługi
Ubezpieczenie to niezwykle istotna sprawa, ale nie w każdym przypadku gwarantuje wypłatę odszkodowania, ponieważ szkody mogą być wywołane przez czynniki nieujęte w polisie. Na szczęście w takim przypadku można skorzystać z wieloletniego doświadczenia pracowników firmy Kompensata. Biuro specjalizuje się w prowadzeniu spraw na etapie przedsądowym oraz w sądach. W każdym przypadku reprezentujący klientów dążą do uzyskania jak najlepszych warunków. Poza radcami prawnymi pomocą służą rzeczoznawcy, osoby zajmujące się przygotowywaniem kosztorysów oraz mierniczy, geolodzy i budowlańcy.

Takie zestawienie ekspertów nie jest przypadkowe, ponieważ Kompensata przede wszystkim zajmuje się odszkodowaniami górniczymi. Na Śląsku pod wieloma miastami ciągną się tunele, które mogą powodować na ziemi uszkodzenia budynków, w tym zarysowywanie się ścian i sufitów, wypaczanie stolarki otworowej i przedostawanie się wody do piwnic. Po dokładnych ekspertyzach pracownicy biura mogą precyzyjnie stwierdzić przyczynę zniszczeń i wystąpić o zapłatę odszkodowania. Przykłady świadczeń na rzecz klientów to:
-odszkodowania za szkody górnicze w budynkach,
-odszkodowania za szkody górnicze w domach,
-odszkodowania za szkody górnicze w budynkach gospodarczych,
-odszkodowania za szkody górnicze w mieszkaniach.
-odszkodowania za szkody górnicze w plonach,
-odszkodowania za szkody górnicze w gruntach.

Doświadczenie w walce o odszkodowania przekłada się na skuteczność w uzyskiwaniu rekompensat także od deweloperów odpowiadających za nieprawidłowe wybudowanie budynków mieszkalnych.

Dodatkowo eksperci podejmują się reprezentowania klientów w sprawach o odszkodowania za skutki klęsk żywiołowych, w tym powodzi, wichur i gradobić oraz pożarów.

Więcej informacji dotyczących spółki Kompensata znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty można zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe