"Kompensata" Sp. z o.o.

Odszkodowania za szkody górnicze i deweloperskie

Odszkodowania
ul. Majowa 53, 41-706 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
605 249 357
Adres korespondencyjny
ul. Majowa 53, 41-706 Ruda Śląska śląskie

Informacje

Opis działalności
"Kompensata" to spółka z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Firma powstała w 2011 roku i działa w branży odszkodowawczej. Pomaga osobom, które zostały poszkodowane przez różne czynniki zewnętrzne.
Produkty i usługi
Przezorny zawsze ubezpieczony, ale nawet najlepsze polisy nie zawsze gwarantują wypłatę odszkodowań. W sytuacji, gdy nie wiedzą Państwo do kogo się zgłosić w sprawie odszkodowań, swoją ofertę oferuje firma Kompensata. Biuro od lat oferuje pomoc w postępowaniach przedsądowych i sądowych oraz dążenie do uzyskania dla klientów jak najlepszych warunków. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdej sprawy, zaangażowane w jej pozytywne zakończenie i dążenie do szybkiego rozwiązania problemu. W tym celu pracuje cały zespół specjalistów, takich jak radcy prawni, rzeczoznawcy, osoby zajmujące się przygotowywaniem kosztorysów oraz mierniczy, geolodzy i budowlańcy.

Specjaliści spółki "Kompensata" przede wszystkim zajmują się odszkodowaniami górniczymi. Prace podziemne często prowadzą do uszkodzeń budynków, np. zarysowywania się ścian i sufitów, wypaczania stolarki otworowej i przedostawania się wody do piwnic. Eksperci spółki określają przyczynę występowania tych problemów, a następnie domagają się wypłaty odszkodowań. Walczą dla klientów o:
-odszkodowania za szkody górnicze w budynkach
-odszkodowania za szkody górnicze w domach
-odszkodowania za szkody górnicze w budynkach gospodarczych
-odszkodowania za szkody górnicze w mieszkaniach
Kopalnie mogą też generować straty w gruntach i plonach, dlatego firma zajmuje się też szacowaniem i dochodzeniem tego rodzaju odszkodowań. Ponadto dąży do uzyskania zwrotów kosztów, które zostały poniesione w celu zabezpieczenia budynków i gruntów.

Poza szkodami górniczymi firma służy też pomocą w sporach z deweloperami. Krzywe ściany, przeciekające dachy i woda naposesji to ewidentne wady za które należą się odszkodowania. Tak samo jak za skutki klęsk żywiołowych: powodzi, wichur i gradobić. Dodatkowo spółka oferuje pomoc dla osób, które straciły majątek w pożarze domu lub innego obiektu.

Więcej informacji dotyczących spółki Kompensata znajdą Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty można zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe