ZPTS Kolbiarz Sp.j.

Producent sitek kuchennych i innych drobnych artykułów AGD z tworzywa i metalu.

Produkcja sprzętu AGD
ul. Malinowa 23a, 41-707 Ruda Śląska śląskie
poniedziałek 8:15 - 16:15
wtorek 8:15 - 16:15
środa 8:15 - 16:15
czwartek 8:15 - 16:15
piątek 8:15 - 16:15
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 242 74 16
Adres korespondencyjny
ul. Malinowa 23a, 41-707 Ruda Śląska śląskie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą zajmująca się produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych i metalu znajdujących zastosowanie przede wszystkim w gospodarstwie domowym.
Produkty i usługi
Sitka kuchenne, sitka gęste, lejki, szufelki, rzeszota, sita, przetaki, nożyki do obierania jarzyn, szatkownice, tarki do owoców i warzyw, kubki turystyczne, miseczki, klamerki, sznury do bielizny, myszołapki, szczurołapki, sitka w kompletach, sitko do zlewu, wkłady do zlewu, krajacz do jarzyn, maty łazienkowe, wycieraczki, trawka, otwieracze do konserw i butelek, podstawki pod mydło, pudełka na mydło, otwieracz do słoików, podstawki pod garnek, trzepaczki, krajacz do pizzy, obrus foliowy, kolbiarz, plastiki, przecedzanie.

Istniejemy na rynku nieprzerwanie od 1982 roku. W swej produkcji stawiamy nacisk na wysoką jakość, trwałość i solidność wyrobów.

Pragniemy zachęcić Państwa do współpracy prezentując niezwykle szeroką gamę produktów z gatunku 1001 drobiazgów
Marki i specjalizacje
Kolbiarz sitka kuchenne lejki szufelki do artykułów sypkich rzeszota szatkownice tarki obrusy nożyki do obierania jarzyn sita kubki mydelniczki otwieracze do słoików otwieracze do konserw i butelek wkłady do zlewu pudełko na mydło, maty łazienkowe, wycieraczki, podstawki pod garnek przesiewanie, agd

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń