Twój Czysty Świat Karol Golec – Usługi sprzątające

Twoje czyste mieszkanie

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Paderewskiego 13/21, 41-700 Ruda Śląska śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Twój Czysty Świat Karol Golec – Usługi sprzątające

Informacje

Opis działalności
Twój Czysty Świat to firma oferująca usługi sprzątające, której właścicielem jest Karol Golec. Siedziba działalności zlokalizowana jest w Rudzie Śląskiej i to właśnie tu świadczony jest szereg usług sprzątających.
Produkty i usługi
Jeśli szukają Państwo doświadczonej ekipy, która posprząta dom, mieszkanie czy też biuro, to firma Twój Czysty Świat jest idealnym rozwiązaniem. Działalność swoją ofertę kieruje to Klientów indywidualnych, a także firm i instytucji. Firma zadba o porządek oraz czystość w Państwa obiektach.

W ofercie znajdą Państwo takie usługi jak między innymi:

- wycieranie kurzu,
- czyszczenie dywanów i wykładzin,
- kompleksowe czyszczenie łazienek,
- kompleksowe mycie kuchni,
- mycie okien, luster i innych powierzchni szklanych,
- czyszczenie płytek ceramicznych, paneli, podłóg drewnianych.

Ekipa pracownicza zajmuje się również takimi pracami jak pranie tapicerki meblowej i samochodowej, a także dokładne pranie dywanów.

Poza codziennymi porządkami w mieszkaniach, domach czy też obiektach firmowych, firma Twój Czysty Świat oferuje sprzątanie obiektów po budowie i remontach. Firma Twój Czysty Świat dysponuje specjalistycznym sprzętem, który umożliwia szybką oraz rzetelną realizację usług.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Twój Czysty Świat z Rudy Śląskiej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, gliwicki, Jaworzno, Katowice, mikołowski, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, rybnicki, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, tarnogórski, Tychy, wodzisławski, Zabrze

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
B
Brzoza844
Korzystałem z usług wielu firm sprzątających, ale jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką jakością jak w firmie Twój Czysty Świat.
V
Voxicu749
Wykonują kawał dobrej roboty. Przedsiębiorstwo Twój czysty Świat to gwarancja jakości.
S
Solo667
Pełen profesjonalizm i usługi sprzątania na najwyższym poziomie - tak najkrócej opisałbym działalność przedsiębiorstwa Gold Power.