Eko-Sept Klimatyzacja Pompy Ciepła Fotowoltaika

Klimatyzatory ścienne, sufitowe i kasetonowe

Klimatyzacja
ul. Pasieczna 8, 41-711 Ruda Śląska śląskie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eko-Sept Klimatyzacja Pompy Ciepła Fotowoltaika

Informacje

Opis działalności
Eko-Sept to firma z Rudy Śląskiej. Przedsiębiorstwo handlowo-usługowe specjalizuje się w pracach przy instalacjach klimatyzacyjnych, grzewczych i energii odnawialnej. Na terenie województwa śląskiego firma realizuje nawet najtrudniejsze zlecenia dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Kontakt z przedsiębiorstwem można nawiązać m.in. dzwoniąc do: Biuro: 531 924 935, Dział Handlowy: 570 103 433, Dział projektowy: 535 594 789, Fotowoltaika: 530 596 594.
Produkty i usługi
Klimatyzacja to coraz częściej nie tylko niezbędne wyposażenie biur i zakładów pracy, ale też mieszkań i domów jednorodzinnych. Najlepsze jakościowo i atrakcyjne cenowo klimatyzatory dostarcza od lat firma Eko-Sept. W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się urządzenia takich marek jak LG, Mitsubishi, Haier, Daikin, Gree, Samsung, Aux i Rotenso. Są wśród nich:
-klimatyzatory ścienne,
-klimatyzatory sufitowe,
-klimatyzatory kasetonowe.

Podczas montażu Eko-Sept może wykonać odwierty w ścianach, podłogach i sufitach, dzięki czemu instalacja w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych i przemysłowych nie stanowi żadnego problemu.

Klimatyzatory są też poddawane przeglądom, pracom konserwacyjnymi i serwisowi, w tym ozonowaniu. Wykonywane są również takie usługi jak osuszanie, pomiary wentylacji i badanie kamerą termowizyjną.

Dodatkowo firma sprzedaje, montuje i naprawia wentylatory, rekuperatory, czyli urządzenia odzyskujące ciepło z powietrza i uważane za ekologiczne źródła energii pompy ciepła, panele słoneczne i kolektory słoneczne.

Więcej informacji o sprzedawanych, montowanych i serwisowanych przez Eko-Sept instalacjach znajduje się na stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
Ruda Śląska

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe