Jerzy Włoch Usługi transportowe oraz usługi sprzętem budowlanym

Wykonawstwo robót ziemnych i wynajem koparek oraz żurawi samojezdnych

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Pawła 6, 41-709 Ruda Śląska śląskie
(7 opinii) napisz opinię
Jerzy Włoch Usługi transportowe oraz usługi sprzętem budowlanym

Informacje

Opis działalności firmy Jerzy Włoch Usługi transportowe oraz usługi sprzętem budowlanym w Ruda Śląska
Nasza firma znajduje się w Rudzie Śląskiej. Została założona w 1992 roku przez Jerzego Włocha. Oferujemy wynajem maszyn budowlanych wraz z obsługą operatorską.
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajduje się wynajem nowoczesnych maszyn budowlanych dostosowanych do realizacji współczesnych projektów inwestycyjnych. Posiadamy prawie 30-letnie doświadczenie, a nasi operatorzy radzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. Za pomocą posiadanych maszyn wykonujemy takie prace jak:
- wykopy pod fundamenty i przyłącza,
- utwardzanie placów oraz nawierzchni i chodników,
- wywóz ziemi i gruzu,
- załadunek oraz rozładunek palet.

Oferujemy także transport materiałów budowlanych i materiałów sypkich, takich jak piasek, ziemia czy żwir. Ponadto posiadamy także lawetę, którą transportujemy inne materiały i maszyny.

Aktualnie nasz tabor maszyn i pojazdów tworzą:
- mini koparki CAT, JCB, Yammar, Zeppelin,
- koparkoładowarki CAT, JCB,
- koparka gąsienicowa Liebherr 904,
- koparki obrotowe CAT, Atlas,
- żurawie HDS 6 t, 5 t,
- żuraw samojezdny 10 t, 35 t,
- wywrotki 10 t, 15 t, 18 t, 25 t,
- dźwigi MOS i MAN t, 6 t, 10 t, 15 t, 18 t, 30 t,
- osprzęt wymienny: zamiatarki, nożyce do burzenia i młoty hydrauliczne.

Wszystkie maszyny posiadają dokumenty potwierdzające aktualne przeglądy Urzędu Dozoru Technicznego. Są to w pełni sprawne urządzenia niegenerujące awarii ani niepotrzebnych przestojów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Jerzego Włocha.
Zasięg działania
Firma Jerzy Włoch Usługi transportowe oraz usługi sprzętem budowlanym z Ruda Śląska świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(7 opinii) napisz opinię
U
Ugezag
Profesjonaliści w swoim fachu. Prace przeprowadzone dokładnie i terminowo. Nie mam żadnych, nawet najmniejszych zastrzeżeń.
K
Kamil
Nowoczesne urządzenia, w stu procentach sprawne. Duży udźwig w żurawiach. Świetne parametry techniczne koparek. Firma stawia na rozwój i nowoczesny tabor pojazdów.
M
Maksymilian
Firma uczestniczyła w wyburzeniach naszego obiektu. Po zakończeniu prac pomogli nam wywieźć gruz. Bardzo kompleksowa obsługa.
Ł
Łukasz
Wynajmują koparki obrotowe w przystępnej cenie. Mają też doskonały tabor pojazdów transportowych. Pomagali nam przewieźć piasek i gruz, polecam.
M
Mariusz
Mają świetne żurawie o bardzo dużym udźwigu. Dzięki nim budowa naszej hali magazynowej została ukończona terminowo.
A
AdamUP
Cena za wynajem maszyn wraz z operatorem jest przystępna i z pewnością zwraca się, ponieważ operatorzy szybko i solidnie wykonują każde powierzone im zadanie.
G
Grzegorz
Szczerze polecam ich usługi oraz sprzęt. Maszyny doskonale sprawdzają się przy wszelakich pracach budowlanych. Firma uczestniczyła w realizacji mojej inwestycji. Operatorzy doskonale sterowali żurawiem i pomagali nam przy rozładunku oraz przenoszeniu wszystkich ciężkich materiałów. Polecam!