Dach Serwis Gil Marek

Dachy i usługi dekarskie
ul. Piaseczna 3 lok. 14, 41-704 Ruda Śląska śląskie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Dachy i usługi dekarskie to branża, w której Dach Serwis Gil Marek prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Ruda Śląska w województwie śląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 729 999... lub mailową: gildachserwis@gmail.com
Adres wykonywania działalności przez Dach Serwis Gil Marek to ul. Piaseczna 3 lok. 14, 41-704 Ruda Śląska. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy Dach Serwis Gil Marek w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
Z
Zabrze-Chłopska/Żółkiewskiego
Pokrycie garażu papą termozgrzewalną 5,2 mm / 25m2. Szybko, fachowo z wcześniejszym suszeniem dachu i w dobrej cenie. Bez zaliczek, rachunek wraz 3 letnią pisemną gwarancją. Gorąco polecam.
K
Klient
Kł.mca i osz.st. Źle wykonane prace. Kontakt tragiczny, nie zjawia się na umawiane spotkanie w sprawie reklamacji. Brak kontaktu i poinformowania klienta.
M
Mlody000
NIE POLECAM wziol od starszej kobiety zaliczke w wysokośći 2500 miał zrobić ogródek w Chropaczowie i nie zrobił teraz gdy się do niego dzwoni to się śmieje bo kasę wziol starszej kobiecie naobiecywal głupot to mu kasę bez niczego dała i tyle po nim śladu zostało ludzie uważajcie na niego szukajcie sprawdzonych firm bo przez takie coś ludzie zostają bez niczego
K
Klient
Nieuczciwy i nierzetelny w dodatku niemiły
V
Vindictiv
Uwaga na tego Pana, nie wywiązuje się z żadnej umowy!
K
Karlik
Prace dekarskie wykonane prawidłowo i szybko, ale daję cztery gwiazdki ponieważ firma pozostawiła po sobie bałagan koło garażu. Do dzisiejszego dnia nie można się doprosić aby posprzątała po sobie.
M
I
R
Mariola i Robert
Pan Marek Gil po wielu problemach oddał nam 1000zł, ale tylko dzięki Policji w Siemianowicach Śląskich. Nadal jedna gwiazdka na opinię z tego względu, że trzeba było iść do Instancji Wyższych aby odzyskać to co nasze.
J
Janek
Nie polecam, zero kontaktu z tym Panem
A
Andrzej
Uwaga. Złodziej. Pobiera zaliczki i nie wykonuje zleconych prac,mimo podpisanych umów. Toczy się sprawa w prokuraturze. Można sprawdzić na komisariacie w Siemianowicach Śląskich...!!!!!!!!
C
Czesław
poleciłem córce tego Pana i jego firmę, nie podejrzewając, że ów Pan nie zrealizuje umowy- remontu dachu w altanie. Okazało się, że remontu nie wykonał i jeszcze wziął zaliczkę 1000zł na rzekomo kupno materiału. Ze względu na wypowiedzenie umowy z powodu jej nie zrealizowania córka domaga się od tego Pana zwrotu pobranych pieniędzy, a Pan Marek unika zwrotu tychże pieniędzy. Nie polecam trzeba uważać, córka oddała sprawę do Sądu i do Prokuratury
M
I
R
Mariola i Robert
Nie zgadzamy się z opinią wyżej. Pan nie dotrzymał umowy. Wymyślał absurdalne powody by nie doszło do realizacji umowy. Wziął zaliczkę 1000 zł na materiał do remontu dachu i nie chce nam tej zaliczki zwrócić. Wielokrotnie dzwoniliśmy i pisaliśmy SMSy dostawaliśmy odpowiedz że już pieniądze przesłał na konto podane przez nas, ale ich nadal nie ma. Nie polecam tego Pana. Trzeba na tego Pana uważać i nie dawać żadnych zaliczek
W
wojtowicz
POLECAM KAŻDEMU KTO SZUKA DOKŁADNEGO , SOLIDNEGO FACHOWCA OD DACHÓW JAKĄ JEST FIRMA DACH SERWIS GIL MAREK.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.