MKL Dach Bud Michał Mikulski

Dachy i usługi dekarskie
ul. Piaseczna 3 lok. 7, 41-712 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)

Informacje

Dachy i usługi dekarskie to branża, w której MKL Dach Bud Michał Mikulski prowadzi swoją działalność. Siedzibą firmy jest Ruda Śląska w województwie śląskim.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: 512 549... lub mailową: mkldachbud@interia.pl
Jeśli chcesz nawiązać z MKL Dach Bud Michał Mikulski kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 41-712 Ruda Śląska ul. Piaseczna 3 lok. 7.
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy MKL Dach Bud Michał Mikulski. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Z
M
Andrzej z Mysłowic
Polecam. Firma rzetelna i fachowo zrobiony dach.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.