Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Piechaczek

Usługi prawne na najwyższym poziomie

Adwokaci
pl. Jana Pawła II 2/3, 41-709 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Piechaczek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Michał Piechaczek. Jestem właścicielem kancelarii adwokackiej, która funkcjonuje na rynku branżowym od wielu lat. Świadczę kompleksowa usługi prawne w zakresie postępowania przedsądowego, sądowego i egzekucyjnego. Moja siedziba znajduje się w Rudzie Śląskiej.
Produkty i usługi
Oferuję specjalistyczną obsługę prawną zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również podmiotów gospodarczych. Możecie Państwo wybrać spośród szerokiego wachlarza usług dostosowanych do aktualnych potrzeb. Moja oferta to stała obsługa Klientów korporacyjnych, reprezentacja w sporach przedsądowych, redagowanie i opiniowanie umów czy pism, ustne opinie prawne oraz pisemne analizy prawne.

Specjalizuję się w wielu różnych dziedzinach prawa, jak na przykład prawo cywilne, rodzinne, prawo własności intelektualnej, prawo karne, administracyjne i handlowe. W obecnych czasach własność intelektualna jest równie ważna, co materialna. Należy zatem odpowiednio zadbać o swoje prawa w tym zakresie. Mogę doradzić Państwu w kwestii wykorzystania wizerunku, obsługiwać eventy, projektować oraz opiniować umowy.

Zajmuję się także reprezentowaniem Klientów w postępowaniach sądowych, które dotyczą naruszenia autorskich praw majątkowych oraz osobistych, jak również naruszenia wizerunku. Zatrudniam w swojej kancelarii wykwalifikowanych adwokatów, którzy do każdej sprawy podejdą indywidualnie oraz sprawnie wyjaśnią nurtujące Państwa kwestie prawne w zrozumiały sposób. Wszystko to jest zasługą sporego doświadczenia oraz wiedzy zawodowej.

Jeśli macie Państwo jakieś pytania, zapraszam do kontaktu z moją kancelarią adwokacką w Rudzie Śląskiej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń