Mirkrzon Transport Mirosława Krzon

Transport samochodowy
ul. Rycerska 37, 41-711 Ruda Śląska śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Kontakt

Telefon
519 133 040
Adres korespondencyjny
ul. Rycerska 37, 41-711 Ruda Śląska śląskie

Informacje

Opis działalności
Mirkrzon Transport to przedsiębiorstwo mające swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej, na terenie województwa śląskiego. Świadczymy usługi transportowe. Transport krajowy w naszym wykonaniu to zawsze pewny i terminowy przewóz towarów. Jesteśmy świadomi jak bardzo ważną rolę w każdej branży odgrywa transport, dlatego oferujemy Państwu nasze niezawodne usługi przewozowe.
Produkty i usługi
Jesteśmy obecni na rynku od prawie dwóch lat. Rozwijamy się w sposób dynamiczny i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poprzez zdobyte doświadczenie oraz zaufanie wielu usatysfakcjonowanych klientów, możemy zagwarantować najwyższą jakość naszych usług.

W ramach naszej oferty proponujemy Państwu:

Transport stali,
Wywóz drewna,
Transport rur,
Transport złomu.

Dodatkowo zajmujemy się również transportem krążków stalowych oraz innych elementów ze stali, a także transportem cały konstrukcji stalowych. Podejmujemy się transportu materiałów budowlanych oraz betonowych bloków. Transport innych dużych gabarytów czy transport palet to również nasza broszka.

Nasza firma przewozowa jest w posiadaniu nowoczesnych samochodów dostawczych, które pozwalają nam na sprawny przewóz ładunków oraz towarów do 3 i 3.5 ton. Dzięki naszym pojazdom jesteśmy w stanie zawsze dotrzeć na czas i dowieźć ładunek do celu w stanie nie naruszonym.

Nasza kadra to zespół doświadczonych kierowców, którzy poprzez swój wieloletni staż w zawodzie oraz bardzo dobrą znajomość topografii Polski są w stanie wykonać jak najlepiej każde powierzone im zadanie. Nad dokładność przewozu sprawują zaś pieczę nasi czujni spedytorzy. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, bezpieczeństwo transportu oraz bezwzględną terminowość wszystkich transportów.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
R
Krzysztof R.
Bardzo elastyczny właściciel, dziękuję za szybką pomoc! Polecam!