Łukasz Skotarek

Usługi wykończeniowe i remontowe - najwyższy poziom, najniższa cena.

Wykańczanie wnętrz
ul. Solidarności 6B/1, 41-706 Ruda Śląska śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
504 622 399
Łukasz Skotarek

Informacje

Opis działalności
Firma budowlana prowadzona przez Łukasza Skotarka ma swoją siedzibę w Rudzie Śląskiej, na obszarze województwa śląskiego. Zajmujemy się usługami remontowymi oraz pracami wykończeniowymi.
Produkty i usługi
Nasza firma budowlano-remontowa to przede wszystkim kompleksowe usługi wykończeniowe oraz remontowe. Stawiamy na dbałość o szczegóły o szybki czas realizacji zleceń. Nasze usługi to gwarancja perfekcyjne wykonanego wykończenia czy remontu.

Jesteśmy obecni na lokalnym rynku od stosunkowo krótkiego czasu, jednak nieustannie rozwijamy się i systematycznie poszerzamy naszą ofertę tak, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasza oferta to między innymi:

- Wykończenia wnętrz
- Remonty
- Wymiana podłóg
- Szpachlowanie
- Tapetowanie

Naturalnie zajmujemy się również malowaniem ścian, układaniem paneli ściennych i podłogowych oraz stawianiem profesjonalnych ścianek działowych z karton-gipsu. Dodatkowo wykonujemy także montaż sufitów podwieszanych.

Remontujemy kuchnie oraz łazienki. W przypadku tych drugich przeprowadzamy wszelkie prace w sposób kompleksowy. Ściągamy poprzednią zabudowę i układamy nową glazurę i terakotę.

Nasz zespół to wyłącznie doświadczeni budowlańcy, którzy poprzez swój wieloletni staż w branży oraz obszerną wiedzę są w stanie poradzić sobie z każdym powierzonym im zadaniem.

Możemy zapewnić rzetelność, dbałość o szczegóły oraz terminowość wszystkich wykonywanych przez nas zleceń.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń