Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź

Twój dostawca opału

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Zabrzańska 17, 41-708 Ruda Śląska śląskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
666 060 244
Może cię zainteresować
Gwóźdź-Transport-Handel. Robert Gwóźdź

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Gwóźdź znajduje się w Rudzie Śląskiej i to właśnie śląski węgiel stanowi podstawę oferty przedsiębiorstwa. Rodzinna firma, którą od 2002 roku prowadzi Rober Gwóźdź sprzedaje węgiel z Polskiej Grupy Górniczej Sp. z o. o. Węglokoks Kraj, Południowy Koncern Węglowy SA, PG Silesia, ZG Siltech. Jest on atrakcyjny cenowo, ma niewielką zawartość siarki i popiołu oraz wysoką wartość energetyczną. Doskonale nadaje się do pieców na paliwo stałe, a kupić go można luzem lub w workach 10 i 25 kilogramowych.
Produkty i usługi
W składzie opału Gwóźdź sprzedawany jest taki opał jak:

- węgiel kostka
- węgiel orzech
- węgiel orzech II
- węgiel groszek
- miał węglowy
- ekogroszek

Ten ostatni nie tylko doskonale się pali, ale też jest mniej szkodliwy dla środowiska niż zwykły węgiel.

Zarówno ekogroszek, jak i pozostały opał są dowożone w obrębie Śląska firmowym transportem, a do miejsc oddalonych o kilkadziesiąt kilometrów nawet gratis. Przedsiębiorstwo posiada samochody dostawcze i ciężarowe o zróżnicowanym udźwigu, dlatego jest w stanie realizować nawet największe zamówienia. Węgiel trafia do klientów zawsze na czas, a jego odmierzona dostawa jest gwarantowana dzięki precyzyjnej wadze najazdowej która znajduje się na terenie składu.

Dodatkowo w składzie sprzedawane są kruszywa. Firma oferuje korę gnejsową do ogrodów. Kora jest bardzo wytrzymała, a dzięki temu, że estetycznie wyglada nadaje się do wykładania różnych powierzchni, np. ścieżek i przestrzeni pomiędzy roślinami.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o składzie opału Gwóźdź. Po więcej warto zadzwonić, napisać maila lub wejść na stronę internetową. Tam też można złożyć zamówienie na dostawę opału.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
O
On
Dobry orzech.
M
mm
ok
J
jarek
dobry ekogroszek
R
Radek
ceny ok