Mmka Sp. z o.o.

Roboty ziemne

Wykopy i roboty fundamentowe
ul. Żorska 14, 44-203 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
799 026 077
324236982
mmka@onet.com.pl
Mmka Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Mmka to firma zlokalizowana w Rybniku, na terenie województwa śląskiego.Zajmujemy się wykopami i robotami fundamentowymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest wykonywanie wykopów i robót fundamentowych. Prowadzimy również usługi, takie jak melioracja-konserwacja cieków wodnych oraz przygotowanie terenu pod inwestycje. Zajmujemy się również świadczeniem usług koparką, minikoparką oraz koparko-ładowarką. Jesteśmy rzetelni i wszystkie usługi wykonujemy starannie i terminowo. Zaufało nam wielu Klientów, dlatego nie pozwolimy na obniżenie standardu naszej pracy.

Nasza oferta obejmuje:

- wykopy pod przyłącza,
- wykopy pod fundamenty,
- nasypy budowlane,
- makroniwelacja terenu,
- wykopy pod kanalizację,
- wykopy pod instalację deszczową,
- profilowanie podłoża,
- zasypywanie fundamentów,
- skarpowanie,
- wykopy pod przyłącza wod-kan.

Nasi Klienci mogą u nas wypożyczyć sprzęt budowlany. Dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami, wywrotkami i samochodami ciężarowymi. Istnieje możliwość wynajęcia pojazdu wraz z operatorem.

Nasza oferta obejmuje również transport materiałów sypkich, takich jak ziemia, piasek lub gruz. Zajmujemy się także brukarstwem, w ramach którego świadczymy usługę układania kostki brukowej. Dodatkowo prowadzimy kompleksowe wyburzania i rozbiórki budynków oraz równanie terenu.

Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy Mmka w Rybniku.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń