Wi-Ko-Ma

Projektowanie, montaż i naprawa instalacji elektrycznych

Ogrzewanie elektryczne
ul. Brzezińska 8a, 44-203 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
324230577
wikoma@wp.pl
Wi-Ko-Ma

Informacje

Opis działalności
Kompleksowe usługi elektryczne to podstawa oferty Wi-Ko-Ma, firmy z Rybnika, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo prowadzone przez Antoniego Machnika zostało założone w 1997 roku i zajmuje się realizowaniem zleceń na rzecz osób fizycznych i podmiotów gospodarczych. Oferuje projekty, prace montażowe i serwis.
Produkty i usługi
Instalacje elektryczne znajdują zastosowanie w niemal każdym budynku, w tym w obiektach mieszkalnych, biurowych i zakładach przemysłowych. Ich wykonanie należy powierzać tylko doświadczonym i uprawnionym do tego elektrykom. Takich skupia firma Wi-Ko-Ma. Przedsiębiorstwo zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych, montażem nowych systemów oraz modernizowaniem starych instalacji. Podejmuje się też doraźnych i kompleksowych napraw systemów elektrycznych. Elektrycy wykonują zawsze pomiary i korzystają ze specjalistycznych narzędzi oraz najlepszych jakościowo materiałów. W ten sposób mogą zamontować sieci strukturalne, telefoniczne, tablice rozdzielcze i gniazdka. Podejmują się też montażu oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego, w czym pomaga użycie podnośnika koszowego. Inne usługi Wi-Ko-Ma to:
-montaż instalacji odgromowych,
-montaż instalacji przeciwoblodzeniowych,
-montaż domofonów cyfrowych,
-montaż domofonów analogowych,
-montaż wideodomofonów,
-montaż alarmów,
-montaż telewizji przemysłowej,
-montaż systemów kontroli dostępu.
-montaż instalacji zasilania awaryjnego.

Wszystkie instalacje poddawane są też konserwacji i przeglądom okresowym.

Więcej informacji dotyczących usług elektrycznych świadczonych przez Wi-Ko-Ma można uzyskać pod podanym numerem telefonu albo po napisaniu e-maila.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cctv,