Piotr Borecki "B & K" w Panoramie Firm

Piotr Borecki "B & K"

Gwarantujemy szkolenia kelnerskie na najwyższym poziomie.

ul. Chabrowa 10a lok. 6
44-210 Rybnik, woj. śląskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  09:00 - 17:00
 2. wtorek:
  09:00 - 17:00
 3. środa:
  09:00 - 17:00
 4. czwartek:
  09:00 - 17:00
 5. piątek:
  09:00 - 17:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Profesjonalne kursy kelnerskie

O nas

Jesteśmy partnerem Stowarzyszania Kelnerów Polskich. Organizowane będą u nas konkursy, szkolenia, kwalifikacyjne kursy zawodowe, staże i praktyki, stypendia i wiele innych działalności.
Efektem naszej współpracy ze szkołami jest podniesienie jakości kształcenia, pomoc dla uczniów w pierwszych krokach na rynku pracy i przede wszystkim promocja wspaniałego, wdzięcznego i bardzo atrakcyjnego dla młodzieży zawodu kelnera.

Produkty i usługi

Podstawowy Kurs Kelnerski skierowany jest do osób, które chcą podjąć pierwszą pracę na stanowisku kelnera. Zademonstrujemy jak wygląda praca kelnera, wyjaśniając ubiór, postawę, zachowanie. Choć nikt nie urodził się z tacą, każdy jestw stanie nauczyć się nakrywać stół, nosić zastawę szklaną i porcelanową, witać gości, przyjmować zamówienie, serwować w prosty sposób dania i napoje.

Zaawansowany Kurs Kelnerski przygotowany jest dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe do pracy w restauracjach średniej klasy. Szczególne zachowanie zasad obsługi kelnerskiej, wpływa na estetykę pracy i wrażenie wywierane na gościach. Zapraszamy uczniów i absolwentów oraz pracujących kelnerów do zwiększenia swojej wiedzy i sprawdzenia się w praktyce pod okiem doświadczonych kelnerów.

Wszystkich pasjonatów sztuki kelnerskiej zapraszamy na Specjalistyczny KursKelnerski, czyli serwis specjalny w wykonaniu mistrzów kelnerskich. Jeśli każdy gest, każdy ruch wykonasz z niezwykłą starannością i estetyką, dzieło Twojej pracy może wzruszyć i zachwycić. Ale proszę pamiętać, że w sztuce najważniejsza jest pasja w tworzeniu rzeczy najdoskonalszych.

Po każdym kursie uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający ukończony kurs kelnerski z zaznaczeniem stopnia zaawansowania

Certyfikaty

Zasięg działania

Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gliwice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Bytom, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Będzin, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 
egzamin na kelnera, egzaminy kelnerskie, indywidualne szkolenie kelnerskie, indywidualny kurs kelnerski, kelner zakres obowiązków, kurs kelnerski, kurs kelnerski egzamin, kurs kelnerski koszt, kurs kelnerski program, kurs mistrzowski kelner, kurs na kelnera, kurs obsługi konsumenta, kurs zawodowy kelner, kursy kelnerskie, mistrz kelner, najlepszy kurs kelnerski, obowiązki kelnera, proces obsługi kelnerskiej, profesjonalny kurs kelnerski, serwowanie win oraz potraw, szkolenia dla kelnerów, szkolenia kelnerskie, szkolenie kelnerskie, szkolenie na kelnera, technika noszenia zastawy, technika pracy w lokalu gastronomicznym, warsztaty kelnerskie, zachowania kelnerskie, zakres obowiązków kelnera, zasady noszeniab tac kelnerskich

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Chabrowa 10a lok. 6
44-210 Rybnik, woj. śląskie