Protech Rusztowania

W ofercie wynajmu znajdą Państwo sprzęt i maszyny budowlane oraz rusztowania!

Rusztowania i szalunki
ul. Klonowa 8 (Gliwicka obok nr 141), 44-207 Rybnik śląskie
poniedziałek 08:00 - 17:00
wtorek 08:00 - 17:00
środa 08:00 - 17:00
czwartek 08:00 - 17:00
piątek 08:00 - 17:00
sobota 08:00 - 13:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 424 65 44
324246544
662951446
324246544
Adres korespondencyjny
ul. Klonowa 8 (Gliwicka obok nr 141), 44-207 Rybnik śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Firma Protech jest Firmą Handlowo-Usługową istnieje od 1997 roku.
Zajmujemy się wynajmem i sprzedażą sprzętu budowlanego oraz rusztowań.

W naszej ofercie znajdą Państwo:
maszyny do prac ziemnych i drogowych
maszyny do prac betoniarskich
rusztowania, drabiny
maszyny do prac wykończeniowych i remontowych
urządzenia do sprzątania, mycia i czyszczenia
agregaty prądotwórcze
nagrzewnice,osuszacze

Naszym celem jest kompetentna obsługa klienta i jego pełne zadowolenie. Dlatego w naszej Firmie mogą Państwoliczyć na fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu do prac jakie musicie wykonać, usługi montażu, demontażu i transportu. Dla dobra klienta nieustannie poszerzamy gamę naszych produktów, aby dostarczyć Państwu najnowocześniejszego sprzętu.
Opis działalności
Profesjonalny wynajem, sprzedaż maszyn budowlanych oraz rusztowań elewacyjnych, przejezdnych.Wynajem sprzętu i maszyn budowlanych do robót wykończeniowych, drogowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: rusztowania, drabiny, młoty elektryczne, zagęszczarki do gruntu, agregaty prądotwórcze, Wynajem sprzętu i maszyn budowlanych do robót wykończeniowych, drogowych. W naszej ofercie znajdą Państwo: rusztowania, drabiny. Młoty elektryczne, zagęszczarki do gruntu, agregaty prądotwórcze, nagrzewnice, osuszacze, myjki ciśnieniowe, szlifierki kątowe. Zapoznaj się z naszą ofertą!
Produkty i usługi
W naszej ofercie znajdą Państwo:

maszyny do prac ziemnych i drogowych
maszyny do prac betoniarskich
rusztowania, drabiny
maszyny do prac wykończeniowych i remontowych
urządzenia do sprzątania, mycia i czyszczenia
agregaty prądotwórcze
nagrzewnice, osuszacze

Firma Protech obsługuje klientów firm budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, przemysłowych jak również osoby prywatne. Naszym celem jest kompetentna obsługa klienta i jego pełnezadowolenie. Dlatego w naszej Firmie mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu do prac jakie musicie wykonać, usługi montażu, demontażu i transportu. Dla dobra klienta nieustannie poszerzamy gamę naszych produktów, aby dostarczyć Państwu najnowocześniejszego sprzętu.

Wypożyczalnia maszyn budowlanych i elektronarzędzi PROTECH w Rybniku istnieje już od 2003 roku. Naszym celem jest kompetentna obsługa klienta i jego pełne zadowolenie. W naszej wypożyczalni możesz liczyć na fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego sprzętu do prac, jakie musisz wykonać, miłą obsługę i całkowite zadowolenie z wypożyczonego sprzętu.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! www.protech.rybnik.pl

Wynajem maszyn budowlanych, wynajem sprzętu budowlanego, wypożyczalnia maszyn budowlanych, wypożyczalnia sprzętu budowlanego, wynajem, wypożyczalnia, agregaty prądotwórcze, betoniarki, drabiny, koparki, listwy wibracyjne, młoty, myjki ciśnieniowe, nagrzewnice, niwelatory, odkurzacze, osuszacze powietrza, piły, rusztowania, kompresory, ubijaki wibracyjne, walce, wiertnice, zacieraczki do betonu, zsypy budowlane, wynajem zagęszczarek, wypożyczalnia zagęszczarek, szlifierka do gładzi, wynajem młotów wyburzeniowych, Atlas Copco, Dynapac, Bosch, Makita, Flex, świder do gleby, wynajem wiertnic, wynajem agregatów.
Marki i specjalizacje
Altrad Mostostal, Drabex, Faraone, Plettac, Layher, Krause
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe