Protech Wypożyczalnia i sprzedaż maszyn budowlanych i rusztowań

Wynajem sprzętu budowlanego i elektronarzędzi na każdą kieszeń

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Klonowa 8, 44-207 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Protech Wypożyczalnia i sprzedaż maszyn budowlanych i rusztowań

Informacje

Opis działalności
Firma Protech, której właścicielem jest Tomasz Niedziela, zajmuje się wynajmem profesjonalnego sprzętu budowlanego i elektronarzędzi. Jej główna siedziba mieści się w Rybniku.
Produkty i usługi
Od 23 lat firma Protech dostarcza sprzęt budowlany i elektronarzędzia, dzięki którym możliwe staje się prowadzenie wielu inwestycji budowlanych i remontowych. W jej asortymencie znajdują się urządzenia, które sprawdzą się między innymi przy pracach wyburzeniowych, przygotowywaniu terenu pod inwestycje i przy budowie budynków oraz dróg.

Dostępny dla klientów sprzęt jest w bardzo dobrym stanie technicznym, zawsze sprawny i gotowy do działania. Przed jego wypożyczeniem wynajmujący są instruowani, w jaki sposób poprawnie go obsługiwać i konserwować w czasie pracy. Dotyczy to szczególnie dużych urządzeń, których niewłaściwa obsługa może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji.

W wypożyczalni klienci znajdą:
-kompresory,
-sprężarki,
-agregaty spawalnicze wraz z akcesoriami,
-gilotyny do bruku,
-zsypy budowlane,
-przecinarki,
-piły,
-bruzdownice,
-szlifierki,
-wiertarki.

Dostępne są też młotowiertarki, wkrętarki, wiertnice, zagęszczarki oraz walce i ubijaki. Na budowach przydają się również agregaty prądotwórcze, betoniarki, frezarki i inne urządzenia do obróbki betonu.

Dodatkowo Protech wynajmuje przemysłowe pochłaniacze wilgoci, osuszacze i nagrzewnice oraz drabiny i rusztowania, w tym modułowe i przejezdne.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się w siedzibie firmy w Rybniku albo na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie lub e-mailowo.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń