Art Dent Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna

Piękny i zdrowy uśmiech

Stomatolodzy i protetycy
ul. Korfantego 4a/1, 44-200 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 422 23 88
Może cię zainteresować
Art Dent Przychodnia Stomatologiczno-Protetyczna

Informacje

Opis działalności
Przychodnia stomatologiczna Art Dent należy do Marcina Krasuckiego. Siedziba znajduje się w Rybniku, w województwie śląskim. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Przedmiotem naszej działalności są usługi stomatologiczne. Dysponujemy specjalistycznym w pełni wyposażonym gabinetem. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie. Nasza oferta zawiera profilaktykę i diagnostykę. Sprawnie wykrywamy problemy i szybko rozpoczynamy leczenie.

W klinice Art Dent wykonujemy:
- usługi rehabilitacyjne
- zabiegi profilaktyczne
- wybielanie zębów (metodą nakładkową)
- korekty kształtu zębów
- zakładanie protez

Ofertę kierujemy również do klientów 50+. Wychodzimy z założenia, że każdy zasługuje na piękny i zdrowy uśmiech. Zakładamy protezy za pomocą implantów. Jest to świetne rozwiązanie dla osób powyżej pięćdziesiątego roku życia, ponieważ pozwala na stabilizację protezy i umożliwia codziennezabiegi higieniczne.

Zajmujemy się także leczeniem kanałowym. Tę technikę szczególnie polecamy przy silnym bólu zęba. Leczenie kanałowe pozwala na uratowanie zęba bez konieczności usuwania.

W przychodni Art Dent pracują doświadczeni lekarze. Nasi specjaliści charakteryzują się świetnym podejściem do pacjenta. Działają profesjonalnie, a na koncie maja już wiele wyleczonych zębów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty kliniki stomatologicznej Art Dent.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe