FHU Korbex Korbel Piotr

Serwis elektronarzędzi i maszyn spalinowych

Elektronarzędzia
ul. Młyńska 7a, 44-200 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
FHU Korbex Korbel Piotr

Informacje

Opis działalności
Firma Korbex istnieje od 2006 roku i działa w Rybniku, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem jest Piotr Korbel. Posiadamy ponad trzynastoletnie doświadczenie w swojej branży. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych pracowników, którzy wykonują swoją pracę z ogromną dokładnością.
Produkty i usługi
Dzięki staranności, z jaką pracujemy, cieszymy się ogromnym, nadal rosnącym gronem stałych i zaufanych Klientów. Oferujemy szeroką gamę narzędzi i elektronarzędzi Bosch. Prowadzimy również serwis wspomnianych produktów.

Znajda Państwo u nas

-kosiarki akumulatorowe, automatyczne;
-kosiarki elektryczne, spalinowe, samojezdne;
-młotowiertarki, młody udarowe, młoty udarowe, obrotowe;
-narzędzia do ogrodu;
-odkurzacze spalinowe;
-odśnieżarki elektryczne;
-wiertarki udarowe;
-wyrzynarki;
-zagęszczarki;
-pilarki spalinowe.

Wśród naszych produktów, wyróżniamy wyłącznie znanych i cenionych producentów. Między innymi Bosch, Dewalt, Einhell, Hitachi, Makita, Milwaukee, Rubi czy Styer. Z doświadczenia wiemy, że narzędzia tych firm są solidne i najwyższej jakości.

Zapewniamy szeroką gamę profesjonalnych elektronarzędzi oraz urządzeń stosowanych w przemyśle i budownictwie. Polecamy między innymi piły spalinowe, frezarki, wkrętarki czy wiertarki. Pomagamy w doborze potrzebnych narzędzi, doradzamy najlepsze rozwiązania. Pod uwagę bierzemy Państwa wymagania, profil działalności Państwa firmy czy wykonywanych prac.

Dodatkowo oferujemy kompleksowy serwis elektronarzędzi. Wspomniane usługi prowadzimy podczas trwania gwarancji, jak i po jej wygaśnięciu. Zajmujemy się prowadzeniem okresowych przeglądów elektronarzędzi oraz maszyn spalinowych. Regularne konserwowanie sprzętu jest zapewnieniem jego długiej żywotności.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Korbex z Rybnika oraz na naszą stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gliwicki, Jastrzębie-Zdrój, mikołowski, raciborski, rybnicki, wodzisławski, Żory

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń