Wodmetaldom Tomasz Niewelt

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Magnolii 25, 44-207 Rybnik śląskie
Poniedziałek 07:00 - 16:00
Wtorek 07:00 - 16:00
Środa 07:00 - 16:00
Czwartek 07:00 - 16:00
Piątek 07:00 - 16:00
Sobota 07:00 - 16:00
Niedziela 08:00 - 16:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Wodmetaldom Tomasz Niewelt

Informacje

Opis działalności
Domy przyszłości budujemy już dzisiaj. Nasze projekty wyróżniają się przemyślanymi rozwiązaniami, najnowocześniejszą technologią oraz ciekawą estetyką. Budując z nami zapewniasz dobrą przyszłość sobie i swoim dzieciom.
Produkty i usługi
Wykonujemy projekty budowlane i kompleksowe realizacje inwestycji.
Jeśli nie jesteś zdecydowany w jakim domu chciałbyś zamieszkać przyjdź do nas. Podczas wizyty wyjaśnimy wszelkie niejasności i obawy związane z budową domu pasywnego (NF15) lub niskoenergetycznego (NF30). Pokażemy, jakie zalety mają domy pasywne i niskoenergetyczne oraz czym różnią się w stosunku do domów typowych. Nie podoba Ci się żaden gotowy projekt? Masz w głowie obraz wymarzonego domu? Nasi projektanci przygotują koncepcję architektoniczną opartą na Twoich sugestiach, oczekiwaniach iwyobrażeniach.

Zapraszamy Państwa również do odwiedzenia naszej siedziby w Rybniku, gdzie można zobaczyć pokazowy dom, który dzięki wykorzystaniu naszej technologii posiada wszystkie właściwości budynku pasywnego.

W maju ruszyła również sprzedaż budowanych przez nas Nowoczesnych Apartamentów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Rybnika. Są to pierwsze na Śląsku mieszkania niskoenergetyczne z kosztem grzania 0 zł w ciągu roku.

Zapraszamy
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Chorzów, Jastrzębie-Zdrój, Ruda Śląska, Tychy, Zabrze, Żory, Gliwice, mikołowski, Rybnik

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń