Marcin Radecki Hurtowa Sprzedaż Węgla

Sprzedaż Hurtowa najwyższej jakości węgla polskiego.

Wydobycie i sprzedaż węgla
ul. Patriotów 84, 44-253 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
502 032 731
Magazyn: Rybnik Boguszowice, Patriotów 84
502032731
Adres korespondencyjny
ul. Patriotów 84, 44-253 Rybnik śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Efektem wieloletniego doświadczenia jest rzetelność i solidność w realizacji zamówień. Przez ten okres czasu pracowaliśmy stale nad zwiększeniem konkurencyjności i jakości obsługi klienta.Zapraszamy do naszego magazynu w Rybniku: Boguszowice, Patriotów 84
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się sprzedażą i transportem węgla i koksu oraz wyrobów hutniczych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, wiarygodnym partnerem handlowym. Efektem wieloletniego doświadczenia jest rzetelność i solidność w realizacji zamówień. Od początku działalności pracowaliśmy stale nad zwiększeniem konkurencyjności i jakości obsługi klienta.

Siedzibą zakładu znajduje się w Szczejkowicach, na terenie województwa śląskiego. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Marcin Radecki.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży posiadamy rozbudowaną sieć odbiorców na terenie całego kraju. Zajmujemy się: sprzedaż węgla, węgiel, skład węgla, skład opału, węgiel kamienny, sprzedaż ekogroszku, ekogroszke, materiały opałowe.

W naszej ofercie handlowej znajdą Państwo najwyższej jakości ekogroszek własnej produkcji i węgiel pochodzący z Kampanii Węglowej.

Zamówienia można dokonać na stronie: https://www.hurtwegla-radecki.pl/
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń