Budmax Szrubarz Dominik

Wypożyczalnia maszyn budowlanych na atrakcyjnych warunkach

Wynajem maszyn budowlanych
ul. Plebiscytowa 12, 44-218 Rybnik śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Budmax Szrubarz Dominik

Informacje

Opis działalności
Jako firma Budmax świadczymy usługi budowlane od 1998 r. Jesteśmy zlokalizowani w Rybniku. Właścicielem jest Dominik Szrubarz.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku usług budowlanych i wodno-kanalizacyjnych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszyn budowlanych oraz specjalistyczną wiedzą w zakresie branży. Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy sprawnie i solidnie realizują powierzone im zadania. Jednym z obszarów naszej działalności jest wynajem sprzętu.

Posiadamy takie maszyny jak:
- koparko-ładowarki,
- koparki,
- minikoparki.

Dysponujemy wiedza i umiejętnościami w zakresie instalacji gazowych i wodnokanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, wyburzeń i rozbiórek, wykopów fundamentowych, oczyszczalni ścieków oraz wszelkich robót ziemnych.

Służymy fachowym doradztwem technicznym. Oferujemy atrakcyjne ceny. Cechuje nas indywidualne podejście do Klienta. Jesteśmy elastyczni i zawsze szukamy optymalnych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
A
Albert
Polecam każdemu kto planuje przebudowę swojej działki. Firma profesjonalnie podchodzi do każdych prac ziemnych!
O
Olaf
Jestem zadowolony z wyboru Budmax. Odpowiedzialni byli za instalacje gazowe w naszym budynku. Praca wykonana perfekcyjnie.
D
Dariusz
Firma o przystępnej cenowo ofercie. Wszystkie roboty ziemne wykonane zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Fachowcy podeszli do zadania z pełnym zaangażowaniem. Zadbali dosłownie o wszystko!
B
Bartosz
Usługi minikoparką i koparko-ładowarką wykonane błyskawicznie. Firma Budmax spełniła nasze oczekiwania. W przypadku następnej modernizacji budynku na pewno skorzystamy ponownie.