Power Belting Taśmy transportujące i pasy napędowe

Taśmy i pasy do maszyn oraz urządzeń przemysłowych

Urządzenia i maszyny przemysłowe
ul. Poloczka 41, 44-207 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Power Belting Taśmy transportujące i pasy napędowe

Informacje

Opis działalności
Firma Power Belting z Rybnika, której właścicielem jest Krzysztof Skupień, specjalizuje się w produkcji i dystrybucji taśm transportujących, przenośnikowych oraz pasów napędowych do urządzeń i maszyn przemysłowych.
Produkty i usługi
Od 2001 roku firma działa na rynku dostawców części do różnego rodzaju maszyn i urządzeń przemysłowych. Wśród wytwarzanych przez nią wyrobów klienci znajdą taśmy transportujące i przenośnikowe, a także:
- pasy transportowe,
- pasy przenośnikowe,
- pasy transmisyjne,
- pasy klinowe,
- pasy zębate,
- pasy napędowe,
- pasy płaskie,
- pasy perforowane,
- pasy okrągłe,
- pasy specjalistyczne.

Dostępne są one w sprzedaży na metry, w formie obwodów zamkniętych lub z odpowiednio przygotowanymi końcówkami montażowymi.

Ponadto Power Belting prowadzi usługi serwisowe swoich wyrobów, w tym 24-godzinny serwis łączenia pasów i taśm, dostępny dla klientów przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo firma zajmuje się gumowaniem rolek oraz bębnów.

Klienci firmy zawsze mogą liczyć na fachowe doradztwo w kwestii doboru odpowiednich rozwiązań i ich właściwej eksploatacji w konkretnym rodzaju działalności.

Wyroby Power Belting powstają z wysokiej jakości materiałów. Produkowane są na bardzo precyzyjnych maszynach, które zapewniają dbałość o każdy ich detal. Dzięki temu są to wyroby solidne i trwałe, odporne na duże obciążenia oraz pracę nawet w trudnych warunkach.

Wszystkie produkty mogą zostać dostosowane doindywidualnych potrzeb klientów. Firma może również wykonać taśmy lub pasy według projektu dostarczonego przez kontrahenta.

Na swoje wyroby Power Belting udziela odpowiedniej gwarancji. Transport i montaż odbywają się przy użyciu własnego sprzętu i w ramach kompleksowej obsługi.

Szczegółowe informacje dostępne są również na stronie internetowej firmy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe