Andrzej Babilas Adwokat

Kompleksowe usługi prawne

Adwokaci
ul. Powstańców Śląskich 17, 44-200 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andrzej Babilas Adwokat

Informacje

Opis działalności
Andrzej Babilas to adwokat prowadzący kancelarią prawną w Rybniku. Od 2010 roku reprezentuje osoby fizyczne i podmioty gospodarcze poszukujące kompleksowej pomocy prawnej. Jest dobrze przygotowany do zawodu, ponieważ ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Ponadto jest absolwentem kursu Legal English w English Language Centre Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Działa na terenie Śląska, w tym w Katowicach, Gliwicach i Wodzisławiu Śląskim. Realizując usługi prawnicze współpracuje z adwokatem Oskarem Bazgier oraz adwokatem Sławomirem Derek.
Produkty i usługi
Adwokat Andrzej Babilas służy pomocą na każdy etapie postępowania. Udziela precyzyjnych porad prawnych, sporządza pisemne opinie oraz pisma procesowe i umowy. Zajmuje się też reprezentowanie klientów w sądach wszystkich instancji, urzędach oraz przed instytucjami samorządowymi. Zapewnia przy tym indywidualne podejście do każdej sprawy, dotrzymywanie terminów i zachowanie powierzonych informacji w tajemnicy. Pomoc prawną udziela w zakresie takich dziedzin prawa jak:
-prawo cywilne
-prawo karne
-prawo gospodarcze
-prawo administracyjne
-prawo handlowe
-prawo pracy

Przykłady spraw cywilnych prowadzonych przez adwokata Andrzeja Babilasa to sprawy o odszkodowania za wypadki komunikacyjne, zasiedzenia nieruchomości oraz spadki, w tym ich nabycie i podział. Klienci mogą też liczyć na ochronę dóbr osobistych i odzyskanie wierzytelności finansowych.

Sprawy karne prowadzone przez adwokata dotyczą natomiast obrony oskarżonych i reprezentowania poszkodowanych. Prawnik pomaga nie tylko w sądzie, ale też w kontaktach z oskarżycielami, czyli policją oraz prokuraturą. Przygotowuje również prywatne akty oskarżenia, apelacje, kasacje i wnioski o wyroki łączne.

Ważnym punktem w ofercie pomocy prawnej udzielanej przez mecenasa jest również obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Prawnik pomaga zakładać, dzielić i rozwiązywać spółki, bierze udział w negocjacjach oraz opracowuje projekty umów.

Andrzej Babilas prowadzi też sprawy rodzinne. Można do nich zaliczyć sprawy o:
-rozwody
-separacje
-alimenty
-podział majątku
-ustalenie ojcostwa
-unieważnienie małżeństwa
-ubezwłasnowolnienie
-przysposobienie

Oferta pomocy prawnej świadczonej przez adwokata Andrzeja Babilasa jest bardzo rozbudowana, dlatego by w pełni ją poznać najlepiej odwiedzić stronę internetową. Zapytania można również wysyłać mailowo albo zadzwonić pod podany numer telefonu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe