Avis Balustrady Nierdzewne

Nowoczesne balustrady systemowe i zadaszenia

Schody
ul. Przemysłowa 19F, 44-200 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(32) 722 85 02
Avis Balustrady Nierdzewne

Informacje

Opis działalności
Avis to firma mieszcząca się w Rybniku. Jest cenionym producentem i importerem elementów balustrad ze stali, a także zadaszeń i gotowych balustrad systemowych. W branży działa od 2009 roku, dokładając wszelkich starań, by dostarczać klientom wyłącznie wysokojakościowe wyroby spełniające najwyższe normy. Współpracuje z firmą Q-Railing specjalizującą się w produkcji elementów do montażu nowoczesnych balustrad.
Produkty i usługi
Estetyczny wygląd i odporność na korozję to główne zalety wyróżniające balustrady ze stali nierdzewnej. Do ich realizacji warto wybierać wyłącznie elementy o sprawdzonej jakości. W takie materiały można zaopatrzyć się w firmie Avis z Rybnika. Pracownicy działu handlowego fachowo pomogą w doborze elementów do danego typu balustrady, a specjaliści z działu montażu wykonają pomiary, przygotują wycenę realizacji oraz dokonają precyzyjnego montażu w ustalonym wcześniej terminie.

Nasza oferta obejmuje takie kategorie produktowe, jak między innymi:
- gotowe poręcze ścienne
- uchwyty do szkła
- wsporniki poręczy
- rozety maskujące
- mocowania słupków
- rury i kule ze stali nierdzewnej
- uchwyty do blachy
- daszki szklane
- systemy mocowań linek
- balustrady szklane

Ponadto oferujemy podpory, które umożliwiają sprawne połączenie słupka z pochwytem, starannie wykonane wsporniki relingowe, innowacyjne systemy oświetlenia LED, a także śruby, kotwy oraz inne akcesoria montażowe.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

Avis,