Bet-Pol

Realizacja, odtworzenia oraz remonty nawierzchni asfaltowych i brukowych

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Raciborska 251a, 44-270 Rybnik śląskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
504 432 897
Adres korespondencyjny
ul. Raciborska 251a, 44-270 Rybnik śląskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bet-Pol znajduje się w Rybniku, w województwie śląskim. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2006 roku, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług.
Produkty i usługi
Specjalnością firmy Bet-Pol są usługi drogowe. Do naszych podstawowych zadań należy naprawianie i odtwarzanie nawierzchni asfaltowych, a także układanie kostki brukowej. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, firm i instytucji oraz samorządów. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu możemy zagwarantować, że świadczone przez nas usługi są na bardzo wysokim poziomie.

Nasza oferta obejmuje też roboty drogowe, takie jak asfaltowanie, frezowanie nawierzchni czy układanie kostki brukowej w ciągu 24-48h. Nieustannie się rozwijamy i podnosimy swoje kwalifikacje, by móc sprostać wciąż rosnącym wymaganiom klientów. Ponadto dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów, co sprawia, że jesteśmy mobilni.

W razie potrzeby możemy odtworzyć uszkodzoną nawierzchnię, zarówno brukową, jak i asfaltową. Podejmujemy się układania kostki brukowej i granitowej. Dodatkowo oferujemy wymianę i regulację żeliwa drogowego. Stosujemy urządzenia i narzędzia, dzięki którym możemy wyregulować włazy nawet w trudno dostępnych miejscach.

Ponadto przeprowadzamy naprawy spękań nawierzchni bitumicznych. Uszczelniamy powstałe pęknięcia i szczeliny, wykorzystując do tego celu masy zalewowe rozgrzane do wysokiej temperatury. Masy asfaltowe, które stosujemy cechuje duża wytrzymałość i elastyczność. Uzupełnienie oferty stanowi wynajem termosów do masy asfaltu Spider, a także wynajem innego sprzętu budowlanego, np. rozściełacza do asfaltu.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy Bet-Pol.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, opolskie

Media społecznościowe

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
T
Augustyn Tomaszewski
Polecam