Bet-Pol

Budowa, remonty i odtwarzanie dróg z nawierzchniami asfaltowymi oraz brukowanymi

Budowa i sprzęt drogowy
ul. Raciborska 251a, 44-270 Rybnik śląskie
(3 opinie) napisz opinię
Bet-Pol

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Bet-Pol znajduje się w Rybniku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w pracach drogowych, które wykonuje zarówno na terenie województwa śląskiego, jak i województw sąsiednich. Firma działa od 2006 roku i podejmuje się nawet najtrudniejszych zleceń, realizowanych w ciągu jednego albo dwóch dni.
Produkty i usługi
Od stanu nawierzchni dróg zależy komfort jazdy i bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego, dlatego tak ważne jest, by budową, remontami i odtwarzaniem nawierzchni zajmowali się profesjonaliści. Firma Bet-Pol ma za sobą wieloletnią działalność, a ponadto zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i dysponuje specjalistycznym sprzętem, w tym frezarkami do asfaltu, walcami i samochodami ciężarowymi. Na zlecenie firm, samorządów i osób fizycznych przedsiębiorstwo podejmuje się m.in. frezowania i asfaltowania nawierzchni oraz układania kostki brukowej. Ponadto Bet-Pol oferuje takie usługi jak:
-wymiana włazów,
-regulacja włazów,
-naprawy spękań w asfalcie,
-wynajem sprzętu budowlanego.

Wypożyczalnia prowadzona przez firmę ma na stanie m.in. termosy do masy asfaltowej z zabudową marki Sprider. Ponadto klienci mogą za konkurencyjne stawki wypożyczyć rozściełacze do asfaltu i inne maszyny drogowe.

Po więcej informacji dotyczących Bet-Pol można zadzwonić albo napisać e-maila. Warto też wejść na stronę internetową firmy.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
małopolskie, opolskie, śląskie, dolnośląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
P
pepe
Specjaliści od remontowania dróg. Można im zaufać.
J
Jacek
Zajmowali się regulacją włazów i świetnie im to poszło. Polecam usługi Bet-Pol.
K
kris1967
Specjaliści od brukowania. W ciągu doby ułożyli parking z wytrzymałą nawierzchnią.