Pro Mar Mariusz Mrozek

Usługi hydrauliczne na najwyższym poziomie

Hydraulicy
ul. Rolnicza 15, 44-200 Rybnik śląskie
(4 opinie) napisz opinię
Pro Mar Mariusz Mrozek

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę Pro Mar. Nieprzerwanie od 2000 roku działamy w branży usług hydraulicznych. Siedzibą przedsiębiorstwa jest Rybnik, na Śląsku. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Mariusz Mrozek.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania, instalacji sanitarnych oraz wodno-kanalizacyjnych. Zajmujemy się ich projektowaniem i późniejszym montażem. Oprócz tego tworzymy wkłady kominowe ze stali żarowej, szlachetnej lub kwasoodpornej.

W dodatku nasza oferta uwzględnia konserwację i przeglądy armatury wodnej oraz łazienkowej, montaż czy serwis pomp ciepła bądź kolektorów słonecznych, a także tworzenie instalacji związanych z kotłowniami kondensacyjnymi, stałopalnymi, gazowymi i olejowymi.

Nasza oferta sprzedażowa natomiast obejmuje:
- artykuły instalacji sanitarnych,
- wkłady kominowe,
- kotły węglowe,
- kotły gazowe,
- grzejniki.

Klienci mogą u nas nabyć armaturę sanitarną i łazienkową. W razie wystąpienia awarii jesteśmy do Państwa dyspozycji. W miarę możliwości natychmiastowo usuniemy występującą usterkę, zachowując przy tym pełne bezpieczeństwo. Gwarantujemy wykonawstwo swoich usług na najwyższym możliwym poziomie.

Zapraszamy do podjęcia współpracy z przedsiębiorstwem Pro Mar, zlokalizowanym w Rybniku.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
śląskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
P
Paulina
Współpraca z firmą Pro Mar jest niezwykle przyjemna. Sprawnie i terminowo projektują instalacje wodno-kanalizacyjne.
M
Mariusz
Zero kontaktu po otrzymaniu zaliczki, robota rozpoczęta i nie skończona. Brak jakiegokolwiek kontaktu. Adres firmy fikcyjny.
K
Kuba
Profesjonalnie oraz umiejętnie podchodzą do tematu. Wykonywane przez nich instalacje to najwyższa możliwa jakość. Polecam serdecznie.
P
Patryk
Jest to zdecydowanie najlepsza firma zajmująca się wykonywaniem instalacji, z której usług miałem okazję korzystać. Pracują tutaj sami profesjonaliści.