Vimini

Na pudełkach znamy się najlepiej!

Opakowania
ul. Rybnicka 15, 44-207 Rybnik śląskie
poniedziałek 07:00 - 17:00
wtorek 07:00 - 17:00
środa 07:00 - 17:00
czwartek 07:00 - 17:00
piątek 07:00 - 17:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 242 714
Adres korespondencyjny
ul. Rybnicka 15, 44-207 Rybnik śląskie
Może cię zainteresować

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszej fimry znajduje się w Rybniku, ul. Rybnicka 15. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2008 roku i zajmuje się produkcją opakowań. Zaopatrujemy naszych klientów w wysokiej jakości kartony, koperty, taśmy. Wykonujemy także nadruki. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.
Produkty i usługi
Vimini produkuje wytrzymałe i tanie opakowania w wielu rozmiarach. Możliwe jest też zamówienie niestandardowych opakowań na wymiar. Każde zlecenie jest traktowane indywidualne i klienci mogą być pewni, że zostanie sprawnie zrealizowane.

Vimini produkuje przede wszystkim koperty bąbelkowe. Ponadto oferuje klientom gładkie albo zadrukowane kartony i pudełka fasonowe. Oferta obejmuje:
-kartony 5 warstwowe
-kartony z nadrukiem
-kartony na europaletę
-kartony pasujące do paczkomatów
-kartony do przeprowadzek
-kartony na dokumenty
-pudełka na pizzę

Vimini posiada też folie pęcherzykowe do zabezpieczania ładunków i stretch przezroczysty oraz czarny. Na pudełka polecane są etykiety samoprzylepne z takimi napisami jak góra i uwaga szkło. Podczas pakowania przydają się również przekładki tekturowe.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Vimini i jej produktach. Pełną ofertą handlową oraz możliwość złożenia zamówienia znajda Państwo na stronie internetowej. W sprawie oferty można dzwonić i pisać maile.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń