"Melioracje Wodne Stanisław i Małgorzata Kachel" S.C. Kachel Stanisław Kachel Małgorzata

Montaż i produkcja basenów i fontann
ul. Szczygłów 5 b, 44-200 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(32) 423 07 07

Informacje

"Melioracje Wodne Stanisław i Małgorzata Kachel" S.C. Kachel Stanisław Kachel Małgorzata działa w branży Montaż i produkcja basenów i fontann. Siedziba firmy znajduje się w województwie śląskim w miejscowości Rybnik.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej (32) 423 07 07 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Adres wykonywania działalności przez "Melioracje Wodne Stanisław i Małgorzata Kachel" S.C. Kachel Stanisław Kachel Małgorzata to ul. Szczygłów 5 b, 44-200 Rybnik. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy "Melioracje Wodne Stanisław i Małgorzata Kachel" S.C. Kachel Stanisław Kachel Małgorzata w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.