Luwers Rzońca Łukasz

Renowacje i remonty
ul. Włościańska 64, 44-251 Rybnik śląskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Telefon
502 741 716

Informacje

Firma Luwers Rzońca Łukasz prowadzi działalność w branży Renowacje i remonty. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Rybnik w województwie śląskim.
Pracownicy Luwers Rzońca Łukasz udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: nikalukas@tlen.pl lub telefon: 502 741 716
Firma świadczy działalność pod adresem 44-251 Rybnik ul. Włościańska 64,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Luwers Rzońca Łukasz: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Luwers Rzońca Łukasz znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
B
Bartosz
Firma LUWERS zajmowała się kompleksowym wykończeniem całego domu (blisko 200 mkw) m.in. ocieplenie poddasza, sufity podwieszane, gładzie, malowanie, łazienki na gotowo. Pracy były bardzo, bardzo dużo, bo widywaliśmy się codziennie przez 5 miesięcy! Aż trudno było się rozstać po rutynie codziennych spotkań na budowie :) Panowie pracowali w swoim tempie, bez pośpiechu, starannie wykańczając poszczególne pokoje. Efekt? REWELACJA. Podczas budowy zwracałem szczególną uwagę na dwa aspekty - komunikacja i dokładność pracy ekip - z czystym sumieniem muszę przyznać, że panowie spisali się na medal. Czy były poprawki? Oczywiście, ale nigdy nie było problemu, aby ustalić jaki powinien być efekt końcowy. Co więcej, Pan Łukasz dał mnóstwo cennych uwag i sugestii co do wykończenia. Wśród ekip budowlanych najczęściej kuleje komunikacja (prace, poprawki, zakupy, etc.), ale komunikacja z Panem Łukaszem była wzorcowa - zwięźle i na temat, zawsze na czas. Codzienne telefony lub spotkania na budowie aby ustalić zakres kolejnych prac pozwoliły uniknąć niespodzianek. Przed wejściem na budowę było małe "zamieszanie" komunikacyjne, ale wszystko udało się wyjaśnić. Podobały mi się przygotowania do trudniejszych prac dzień wcześniej - np. dyskusje o kafelkowaniu i detalach wykończenia łazienki przed rozpoczęciem prac. Rozliczenia materiałów ponumerowane i wyliczone co do grosza. Podsumowując, jedna z najlepszych i najbardziej sumiennych ekip z jakimi współpracowałem. Warto również wspomnieć, że panowie dysponują sprzętem z górnej półki, co ma ogromne znaczenie w jakości wykończenia. Gorąco polecam!!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.