"Akant" FPUH Zenon Białecki


ul. Dębina 14
44-341 Gołkowice, woj. śląskie
Informacje
"Akant" FPUH Zenon Białecki prowadzi działalność w branży Meble kuchenne.
Siedziba firmy znajduje się w Gołkowice ( województwo śląskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z "Akant" FPUH Zenon Białecki – kieruj się pod adres: ul. Dębina 14, Gołkowice
Z "Akant" FPUH Zenon Białecki możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: zenonakant@interia.pl
lub telefonicznie, pod numerem 32 422 93 55
Podobne firmy w okolicy
Strzody 46B, Rydułtowy
Tworzymy dla Państwa kuchnie do zabudowy z pasją.Kuchnia to serce Twojego domu i oaza dla domownikówZajmujemy się produkcją wysokiej jakości mebli na indywidualne zamówienie Klienta oraz firm. Świadczymy również profesjonalne usługi stolarskie w najwyższej jakości, a każdy Klient jest dla nas najważniejszy.Dbamy o to, by dotrzymywać ustalonych wcześniej terminów realizacji oraz montażu.Zapraszamy.
Andersa 6, Pszów
Zakład Stolarski powstał w 2007r. Już od kilku lat staramy się spełniać marzenia naszych klientów.Zatrudniamy wykwalifikowanych stolarzy i systematycznie uczestniczymy w szkoleniach z branży meblowej. Mogą Państwo liczyć na doradztwo oraz pomiar. Zamówione meble dowieziemy i zamontujemy na miejscu.
Studio Mebli Kuchennych "Lux" Logo
Męczenników Oświęcimskich 44, Żory
Meble Kuchenne LUX oferuje Państwu najwyższej jakości kuchnie na wymiar znanych polskich producentów. Produkcja realizowana jest przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i parku maszynowego – maszyn sterowanych numerycznie. Wykorzystywane są tylko sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne.Oferowane meble zdobywały liczne nagrody i wyróżnienia za wzornictwo i jakość. Dlatego też śmiało możemy konkurować z drogą ofertą niemieckich czy włoskich marek kuchennych. Meble kuchenne na wymiar wiodących polskich producentów pozwalają stworzyć kuchnię na miarę XXI wieku - piekną, ergonomiczną.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Dębina 14
44-341 Gołkowice, woj. śląskie