Brukarstwo Unibruk

Projektowanie i budowa placów z kostki brukowej i granitowej

Brukarstwo
ul. Wyzwolenia 26, 44-200 Rybnik śląskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
503 133 406
Brukarstwo Unibruk

Informacje

Opis działalności
Unibruk to firma brukarska, którą założyliśmy na terenie Rybnika, w województwie śląskim już 30 lat temu. Aktualnie naszych Klientów obsługujemy w aż trzech oddziałach. Docieramy do każdego miejsca w województwie śląskim. Przyjmujemy też zlecenia na duże inwestycje, na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w brukarstwie artystycznym. Korzystamy z kostki brukowej, granitowej i innych kamieni naturalnych. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Markę Unibruk budujemy od wielu lat, dzięki solidnym i rzetelnym realizacjom wszystkich projektów naszych Klientów. Nasza kadra składa się z doświadczonych brukarzy, projektantów i inżynierów z uprawnieniami budowlanymi. Aby zapewnić Klientom obsługę na najwyższym poziomie, podjęliśmy również stałą współpracę z projektantem ogrodów. W ten sposób możemy również uczestniczyć w aranżacjach terenów zieleni i realizować swoje usługi przy układaniu alejek, ścieżek, czy chodników zdobiących ogród.

Precyzyjny montaż kostki brukowej i granitowej wpływa na walory estetyczne każdej posesji, a także podnosi jej prestiż. Z naszej oferty często korzystają hotele, restauracje, ośrodki SPA, czy salony sprzedażowe, którym zależy na zrobieniu dobrego wrażenia na swoim Kliencie już od pierwszego wejścia na teren obiektu.

Z kostki brukowej, granitowej i piaskowca układamy:
- chodniki,
- podjazdy,
- place,
- parkingi,
- obrzeża i krawężniki,
- palisady,
- okładziny,
- ogrodzenia,
- schody.

Przygotowujemy teren pod inwestycję. Sami transportujemy wszystkie potrzebne materiały. Zajmujemy się także robotami kanalizacyjnymi. Do naszych usług należy również:
- budowa małej architektury ogrodowej,
- zagospodarowanie cieków i skarp,
- budowa nawierzchni placów zabaw i placów sportowych,
- zagospodarowanie terenów zielonych.

Zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie budowy. Układamy barwne mozaiki oraz nietypowe kompozycje według życzeń Klientów.

Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową - firma Unibruk z Rybnika.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
wodzisławski, rybnicki, Żory, bielski, pszczyński, rybnicki, raciborski, bielski, cieszyński, Jastrzębie-Zdrój

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe