Expert Nieruchomości Małgorzata Sobczak

Prowadzimy działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Zamkowa 6 /3, 44-200 Rybnik śląskie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
606 263 389
327248583
expert@expert-nieruchomosci.eu
606263389
Expert Nieruchomości Małgorzata Sobczak

Informacje

O nas
Prowadzimy działalność w zakresie zarządzania nieruchomościami, która polega na podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu zapewnienie właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej nieruchomości oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji nieruchomości w tym bieżącego administrowania nieruchomością, jak również czynności zmierzających do utrzymania nieruchomości w stanie niepogorszonym zgodnie z jej przeznaczeniem oraz do uzasadnionego inwestowania w tę nieruchomość.

Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu:
- Administracji budynków mieszkalnych
- Zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi
- Zarządzania nieruchomościami Wspólnot Mieszkaniowych
- Zarządzania nieruchomościami komercyjnymi

Firma Expert Nieruchomości jest prowadzona przez licencjonowanego zarządcę nieruchomości Małgorzatę Sobczak (licencja zawodowa zarządcy nieruchomości nr 16431 nadana przez Ministerstwo Infrastruktury). Od początku staramy się wciążpodnosić nasze kwalifikacje i rozszerzać pole działalności, aby odnosić sukcesy. Miarą naszego sukcesu jest Państwa zadowolenie.

Najważniejsi są dla nas ludzie, dlatego wszelkie podejmowane przez nas działania mają na uwadze dobro oraz poszanowanie interesów naszych klientów, zgodnie z właściwymi przepisami prawnymi.

Priorytetem firmy jest spełnianie oczekiwań naszych klientów, a przede wszystkim dbanie o właściwy stan powierzonych nam budynków i osiąganie satysfakcjonującego poziomu kosztów ich utrzymania.

Firma jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywania czynności zarządzania nieruchomościami.

Zapewniony jest z nami stały kontakt telefoniczny oraz e-mailowy.

Zapraszamy również do naszego biura, które znajduje się w Rybniku przy ul. Korfantego 5.

Zapraszamy do współpracy!
Opis działalności
Nasza firma zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami w Rybniku i okolicach. Wspólnoty Mieszkaniowe, właścicieli nieruchomości komercyjnych i czynszowych zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Pod pojęciem Zarządzania Nieruchomością rozumiemy wykonywanie czynności administracyjnych rozszerzonych o aktywne doradztwo i planowanie działań mające na celu zabezpieczenie oraz, gdy jest to możliwe, podwyższenie wartości rynkowej nieruchomości. W rękach Zarządu Nieruchomości pozostają wiążące się z tym decyzje.

Naszą ofertę kierujemy do Wspólnot Mieszkaniowych, właścicieli nieruchomości czynszowych i nieruchomości komercyjnych. W zależności od charakteru obsługiwanego podmiotu podejmujemy odpowiednio dopasowane czynności.

* Czynności związane z technicznym utrzymaniem nieruchomości wspólnej
* Czynności związane z obsługą Wspólnoty Mieszkaniowej i jej członków
* Czynności związane z gospodarką ekonomiczno-finansową Wspólnoty Mieszkaniowej
* Czynności związane z aktywnym doradztwem oraz planowaniem działań

Marki i specjalizacje
administracja budynków mieszkalnych, zarządzanie nieruchomościami mieszkaniowymi, zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych, zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, administrator nieruchomości, biuro nieruchomości, nieruchomości, administracja nieruchomości, zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi, zarządzanie nieruchomościami, nieruchomości, Expert, Rybnik
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Jastrzębie-Zdrój, Tychy, Żory, Bielsko-Biała, cieszyński, Gliwice, mikołowski, pszczyński, Rybnik

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
DagaK
Oszustwo oszustwo oszustwo! Brak profesjonalizmu i wiedzy na temat zarzadzania nieruchomościami. A może po prostu totalne lekcewazenie klienta? Absolutnie nie polecam! Omijajcie z daleka.
I
Izabela
Zero szacunku dla klienta, Pani Małgorzata spóźnia się na spotkania, alb o nie pojawia się "Bo zapomniała". Liczniki przepisane z złą data i tauron ściga mnie za rachunki. Choć pół roku temu zakończyliśmy współpracę, nadal nie zostały przepisane liczniki za gaz. Bardzo nieprzyjemna współpraca. Trudny kontakt. Oszustwo.

Słowa kluczowe